Yandex Reklamları

Masaüstü ve mobilde içerik bazlı reklamları, medya bannerlarını veya diğer reklamlarınızı Yandex platformlarında kullanıcılarınıza sunun!

Yandex.Direct reklamlarınızı Yandex Arama Ağı ve reklam ağının sitelerinde yayınlma imkanı sunar. Markanızın hedeflediği kitlryr ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında tanıtım yapın. Güçlü raporlama seçenekleri, farklı kullanıcı kitleleri, dinamik yapısı, masaüstü ve mobil görünümü gibi avantajlara sahip olan Yandex Reklamlar, yeni müşteriler ve artan satışlar olarak size geri döner. Kontrol edilebilir bütçe yönetimi ile kampanyanızda kullandığınız bütçeyi yönetebilir; farklı metrik araçları ile tıklamalarınızın maliyetlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Yandex.Direct’in farklı reklam yöntemleri ile de istediğiniz yaratıcı çözünümü üretebilmeniz mümkün.

Yandex Reklam Danışmanlığı

Yandex Reklam Türleri Nelerdir ?

Yandex Arama Ağı Reklamları :  Yandex’in en çok kullanılan hizmeti olan Yandex Arama Motoru’nda gösterilen reklamlardır.

Yandex Görüntülü Arama Reklamları :  Yandex reklam hizmetini kullanan ve Yandex Arama motoru’nda gösterilen reklam hizmetidir.

Yandex Market Servisi Reklamları :  Yandex’in ürün listeleme ve alışveriş hizmeti olan reklam hizmetlibdir.

Yandex Haritalar Servisi Reklamları:  Yandex’in harita, navigasyon hizmeti olan reklam hizmetidir.

Yandex Haberler Servisi Reklamları :  Yandex’in haber servisi olan Yandec Haberler servisinde makalelerin arasında yer alan reklamlardır.

Yandex Hava Durumu Servisi Reklamları :  Yandex’in en çok kullanılan servislerinden biri olan Hava Durumu servisinde yer alan reklamlarlardır.

Yandex Rehber Servisi Reklamları :  Yandex’in firma ve site rehber sitesi olan Rehber servisinde yer alan haberlerdir.

 

Yandex Reklamları İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, istediğiniz Yandex reklam hizmeti hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra hazırladığımız reklam şablonları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Onay : Müşterimize sunulan reklam fikirleri doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Reklamlarınızın Yayınlanması: Reklamlar verilen onayın ardından yayına alınır. Anlık olarak reklamları takip ederek müşterimize günlük olarak maliyet, tıklanma, gösterim, konum gibi veriler aktarılır ve profesyonel internet reklamcılığı hizmeti verilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR