iOS Uygulama Geliştirme

Apple tarafından üretilen ve en çok kullanılan mobil işletim sistemleri içerinde yer alan, iOS uygulama geliştirme hizmeti ile mobil teknolojiyi yakalayın ve size özel kodlanmış profesyonel iOS mobil uygulaması ile App Store'daki yerinizi alın.

Gelişen teknoloji çapında akılı telefonlar yeri yatsınamaz bir yere sahip. Mobil cihazların artan kullanım oranları firmaları akıllı cihazlar için geliştirilen özel aplikosyanlara yöneltiyor. TozSoft iOS programlama ile çözüm odaklı uygulamalara sahip olun!

iOS Yazılım Geliştirme

Apple'ın iOS Uygulama Stabilitesi

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında kullanılan iOS mobil platformu dünya genelinde ciddi bir kullanım oranına sahiptir. Stabilite, güvenlik, kullanılabilirlik gibi bir çok farklı nedenlerden dolayı tercih edilen bu cihazlarda iOS Uygulama Geliştirme hizmeti ile mobil dünyadaki yerinizi alın.

Ayrıca başarılı bir uygulamaya sahip olarak farklı stratejiler belirleyebilir, pazar payınızı arttırabilir, marka gücünüzü arttırabilir ve başarılı pazarlama olanaklarına sahip olabilirsiniz.

 

Uygulamanız App Store'da!

iOS Uygulama Geliştirme hizmeti kapsamında kurumsal kimliğinizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımına yönelik iOS uygulamalarını geliştiriyoruz.

Her türlü mobil ihtiyacı karşılayacak, firma ve kullanıcı odaklı, özgün tasarımlı, güvenlik yönergelerine uygun, kullanıcı optimizasyonu gibi bir çok detayı Apple standatlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Markanızın ihtiyaç duyduğu iOS tabanlı mobil uygulama hizmetini TozSoft farkıyla elde edin.

iOS Uygulama Geliştirme
 

iOS Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettiği mobil uygulama hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Eskizlerin müşterilere sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımızın sunumu doğrultusunda hazırlanan yeni taslak ile android uygulamasının tasarımı onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşteri onayı alınır.

Kodlama : TozSoft tarafından hazırlanan android uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteriye sunum yapılır ve onayı alınır.

Teslim : Kodlanan iOS yazılımı, müşteri onayı alındıktan sonra gerekli alt yapı ve sistem düzenlemeleri yapılarak tamamlanır ve müşteriye teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER

iOS Uygulama Geliştirme Blogları

Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR