Çok Dilli E-Ticaret

TozSoft çok dilli profesyonel e-ticaret paketleriyle markanızı veya firmanıza değer katın. Farklı ülkelerin dil ve para birimlerine göre değişkenlik gösteren profesyonel e-ticaret yazılımı TozSoft'ta!

Birçok marka artık sadece yurt içi değil yurt dışı satışlarda yapmaya başlıyor. Günümüz e-ticaret sektöründe farklı ülkelere de hizmet vererek markanıza, firmanıza değer kazandırabilir; ürün karınızı arttırabilirsiniz. Fakat tüm bunları gerçekleştirmeniz için farklı ülkelerin dil ve para birimlerine göre değişkenlik gösteren profesyonel çok dilli e-ticaret yazılımına sahip olmanız gerekmektedir.

Çok Dilli E-Ticaret Paketi

Farkılı Dil ve Para Birimlerinde Satış Yapın

Birçok yerel e-ticaret sitesi yurt dışı satışları ile de ürünleri ihraç edebiliyor. İster tek ürün hizmeti gerçekleştirin ister kendi ürününüzü satın isterseniz de diğer ürünleri yurt dışı pazara sunun. Tüm bunları gerçekleştirmeniz için profesyonel çevirileri olan güçlü bir e-ticaret sitesine sahip olmalısınız. Sitenizde var olan çoklu dil, otomatik para birimi çeviriyi ve ziyaretçi tanıma özelliği ile hiçbir müşteri kaybı yaşamadan satışlarınıza devam edin.

Çok Dilli e-Ticaret birçok faktör göz önünde bulunarak programlanmıştır. SEO konusunda Arama Motorlarının Farklı dillerinde de sitenizi listeleyebilirsiniz. Sitenizde yer alan sayfa, ürün, menü, makale ve içerik sayfalarınızı seçtiğiniz dillerde de güncelleyerek farklı dillerde index alabilirsiniz. Yönetici panelinde bulunan dil bölümü ile ürünün veya içerik sayfasının meta başlık ve içerik etiketlerine o dilin karşılığı yazılabilir; farklı entegrasyonlar ile çok esnek ve yaratıcı kullanıma sahip olabilirsiniz.

 

Çok Dilli E-Ticaret ile Çözüm : TozSoft

Para birimi çevirici ile ürünlerinize TL, Dolar ve Euro gibi seçtiğiniz para birimlerinin ayrı fiyatlarını girebilir; ziyaretçiye varsayılan para birimi ile ödeme veya farklı para birimi gibi özellikler seçme imkânı sunarak diğer para birimlerinde de ödeme alabilirsiniz.

Kullanıcı tanıma özelliği ile kullanıcı kullanmış olduğu cihaz, tarayıcı, ülke gibi seçenekleri otomatik olarak siteniz algılar ve kullanıcıya kullanmış olduğu dilde hizmetler sağlamaktadır. Profesyonel Çok Dilli E-Ticaret yazılımı ile Çoklu Dil Platform desteğine sahip olarak birçok değişkeni birbiri ile bağlantı yaparak ziyaretçi kaybı yaşamazsınız. 


TozSoft Profesyonel E-Ticaret Yazılımı ile almış olduğunuz hizmete ek olarak çoklu dil modülü ekleyebilir veya çoklu dil e-ticaretin var olduğu paketleri satın alarak satışlarınıza başlayabilirsiniz. TozSoft e-Ticaret ile sitenize sınırsız dil desteği ekleyebilir, dil dosyalarınızı yönetebilir, farklı para birimleri ile satış gerçekleştirebilir, güncel kur desteği sağlayabilir veya ülkeye göre yerel kargo firması ve ücretlendirmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Çok Dilli e-Ticarette Çözüm
Sınırsız Dil Seçeneği

Sınırsız Dil Seçeneği

Çok Dilli e-Ticaret yazılımınıza sınırsız dil seçeneğini ekleyebilirsiniz. Gelişmiş yönetim paneli ile dil dosyalarında değişiklik yapabilirsiniz. Latin alfabesinde olmayan Rusça, Yunanca gibi dillerin yanı sıra tersten yazılan ve RTL dil diye tabir edilen Arapça dillerini de sitenize ekleyebilirsiniz. Profesyonel çevirilere sahip olan yazılımımız ile birlikte markanızı güçlü yansıtın.

 

Güncel Kur Tabiki

Sitenize ekleyeceğiniz dilleri seçtiğiniz gibi istediğiniz para birimlerini de seçebilirsiniz. Siteniz ister ₺ , ister $ isterseniz de € ile satış gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret yazılımımıza entegre olarak sunulan Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) kur takibi ile para çevirileri ile de satış gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Kur Tabiki
 
Akıllı E-Ticaret

Akıllı e-Ticaret Sistemi

Akıllı e-ticaret alt yapısı ile farklı dile geçiş yaptığınızda ister ürün sayfasında olun ister kargo takip sayfasında olun siteniz anasayfaya yönlendirilmez kaldığı yerden devam eder.  Ayrıca kargo yönetim sisteminde satış yaptığınız bölgenin özel kargo firmalarını belirleyebilir yada farklı kargo ücretleri sunabilirsiniz.

 

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR