İçerik Yönetimi

Günümüzün en büyük rekabetlerinden birisi de özgün içerik... İçerik yönetimi hizmeti ile sitenize ve sektörünüze uygun olarak içerik geliştirme ve içerik düzenleme hizmeti sağlanır.

Dijital gelişmelerle birlikte firmaların en büyük tanıtım yüzleri web siteleri, sosyal medya çalışmaları ve medyada yer alan projelerdir. Firma hakkında bilgi edinmek isteyenler öncelikle bu mecralarda araştırma yaparlar. Fakat firmaların hızlı ve doğru bir şekilde iletişimde geçtikleri ilk adres firmaların web siteleridir.

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetim Hizmeti Nedir?

Web sitesi tasarım, işlevsellik, içerik ve kullanılan görsel materyaller olarak bir bütün oluşturur. Web sitesinde kullanılan kaliteli içerik firmalara karlı iş imkanları sunar. Kurumsal içerik yönetimi başarılı bir şekilde uygulandığında hem itibar hem de internette bulunabilirlik artar.

 

TozSoft profesyonel hizmetleri ile sizlere web tasarım, web yazılım hizmetlerinden sosyal medya yönetimine kadar başarılı hizmetler sunar. İçerik Yönetim Hizmeti ile sitenizde bulunan tasarım, menü, eklentiler, işlevsellik yazı ve görsel içerikler sektörünüze uygun olarak hazırlanır veya optimize edilir. İçerik Yönetim Sistemi (CMS), SEO Uygun Kodlama ve içerik yönetim hizmeti bir arada gerçekleştirilerek sitenizin arama motorlarında değer kazanması da sağlanır.

 

İçerik Yönetimi, Geliştirme ve Düzenleme

Sitenizin sektörü analiz edilir, içeriklerde öncelik vereceğiniz kelimeler belirlenir, rakiplerinizin durumları incelenir, sitenize uygun içerikler üretilerek siteniz belirli aralıklarla güncellenir. Bu nedenle günümüz kurumsal firmalarında İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), İçerik Yönetim Hizmeti ve Web İçerik Yönetimi büyük önem taşımaktadır. Kullanıcılar için kolay görüntülenebilir arayüzler, tasarımla bütünlük sağlayan görsel materyallerin seçimi ile sizde sektörünüzde var olun!

 

İçerik yönetim ve geliştirme hizmeti aslında bir çok hizmetin siteniz için gerçekleştirilmesini sağlar. Çünkü sosyal medya, SEO, kullanıcı deneyimi geliştirme, görsel materyallerin tasarımı, güncel tasarım trendleri gibi bir çok asıl detay içerik geliştirme ile bir kısmı sağlanmış olur. Çünkü içerik düzenleme işleminin sitenizde bir etki bırakması için bu hizmetlerin de gerçekleşmesi gerekmektedir.

İçerik Düzenleme
 

İçerik Yönetimi İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizdenizden doldurulması istenen talep formuna istaneden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek , ihtiyacınız olan içerik yönetim geliştirmeleri hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız geliştirmelerin taslağı ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. 

Yazılım Şeması : Sunum ile ortaya çıkan fikirler ile yazılımcı arkadaşlarımızın sunum doğrultusunda yaptıkları şema ile onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Kodlama : Yapılan İçerik Yönetimi iyileştirmelerinin hem biz hemde müşteri tarafından kontrol edilir ve tekrar müşteri onayına sunulur.

Teslim : Gerçekleştirilen hizmetlerin ardından müşteri onayı alındıktan sonra sistem gerekli alt yapı düzenlemeleri yapılarak müşteriye teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR