Size Özel E-Ticaret

TozSoft özel e-ticaret yazılım ile benzersiz bir siteye sahip olabilirsiniz. Hem yazılım hem tasarım olarak ürünlerinizi daha fazla müşteriye kavuşturarak onlara eşsiz bir online alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Yeni nesil uygulamalarla donatılmış e-ticaret sistemi sadece size özel olsun istiyorsanız, TozSoft Size Özel e-Ticaret ile kolay bir şekilde istediğiniz sisteme kavuşabilirsiniz. Stardart e-ticaret paketlerinin dışına çıkarak üst segment modüllerle donatılmış e-ticaret programınız farkı yaratacak!

Rakiplerinizden Özel E-Ticaret ile Farklı Olun

Diğer hazır e-ticaret paketlerine oranla daha çok özelleştirilebilir özel yazılımla benzersiz bir siteye sahip olabilirsiniz. Hem yazılım hem tasarım olarak ürünlerinizi daha fazla müşteriye kavuşturarak onlara eşsiz bir online alışveriş deneyimi sunuyoruz.


İhtiyaç odaklı prensiplerimiz ile belirttiğiniz ilkeler doğrultusunda kategori görünümünden ürün satış aşamasına, ürün ödeme bölümünden avantaj kısımlarına, ihtiyacınız olan modüllerden mail sisteminize kadar tamamen özelleştirilebilir e-ticaret yazılımı TozSoft ile mümkün! Kullanıcı dostu özellikleri ile kullanıcı deneyimi bazlı, tüm mobil ve web cihazlarda kullanılabilir tasarımla müşterilerinize her alanda ulaşım sağlayın.

Size Özel E-Ticaret ile Farklı Olun
 
Başarı Sırrı : Size Özel e-Ticaret

Sadece Size Özel E-Ticaret Sitesi

Size uygun ve özel ödeme yöntemlerinin entegrasyonu ile güvenli bir alışveriş imkânı sunabilirsiniz. Size Özel E-Ticaret Yazılımı ürün satış işleminden sonra da destek ve güncelleme imkânı sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak iOS ve Android cihazlara özel aplikasyonlar geliştiriyor ve kullanıcı hareketlerini analiz ederek en uygun güncellemeleri sağlıyoruz.


Çok dilli e-ticaret sistemini de sitenize dahil ederek satışlarınızı ve markanızı dünyaya açın. Sizde özel iletişim formundan veya diğer iletişim kanallarından bizlere ulaşım sağlayarak hayalinizdeki e-ticaret sistemini bizlere anlatın; tasarım ve yazılım departmanlarımız ihtiyaç/isteklerinizi analiz ederek sizler için yeni bir profesyonel e-ticaret yazılımını geliştirsin.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR