İnstagram Reklamları

İnstagram Reklam Hizmeti ile müşterilere kusursuz bir deneyim sunmak hedeflenmektedir. İnstagram reklamları,müşterilerin isteğine göre tüm mobil ve kullanılabilir web formatlarında görsel ilhamın merkezinde, cesur ve akıcı bir formatta görüntülenir

Kullanım alışkanlığı en çok artan sosyal medya ile markanızı duyurun! Yeni özellikleri, güncel kullanımı, farklı reklam formatları ile İnstagram Reklamları, popüler reklam platformları arasında yerini aldı. 400 Milyon’dan fazla aktif kullanıcı ile mobil reklam platformları içerisinde cazip fırsatlar sunarak etkileşim oranını maksimum düzeyde sunuyor. İnstagram reklamlarının en temel hedefleri; bilinirlilik oluşturmak, müşteri sayınızı ve satışlarınızı artırmak ve yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlesi yaratmaktır.

İnstagram Reklamları

İnstagram Reklam Türleri

İnstagram Reklamları’nda 4 farklı reklam türü vardır. Bunlar Fotoğraf Reklamları, Video Reklamları, Dönen Reklamlar ve İnstagram Hikaye (Stories) reklamlarıdır.

 

Fotoğraf Reklamları : Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir tuvalde anlatın. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.
Video Reklamları : Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edin. Üstelik artık 60 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta paylaşabilirsiniz.
Dönen Reklamlar: İnsanların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği yeni bir katman ekleyerek kampanyalarınıza derinlik katın.

Instagram Stories (Hikaye) Reklamları : Instagram Stories'de reklamlarla akış içeriğinizi tamamlayın. Her gün hikayeleri kullanan 400 milyonu aşkın hesapla bağlantı kurun.Hikayelerde reklamlar ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi alın.

 

İnstagram Reklamları

Bir İşletme Sayfası ve Profili Oluşturun
Reklam yayınlamak için bir Facebook Sayfanızın olması ve Instagram'da ücretsiz bir İşletme Profili oluşturmanız gerekir. Henüz yapmadıysanız, bir Sayfa oluşturun.

Bir Reklam Oluşturun
Reklam Yöneticisi'nde reklam verme amacınızı, hedef kitlenizi ve reklam formatınızı seçin.

Bütçenizi Belirleyin
Reklamlarınızın yayınlanma süresine ve harcamak istediğiniz bütçeye karar verin.

Reklamınızı Yayınlayın
Reklamlarınız hazır olduğuna göre artık yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınız onaylanıp yayına geçmeye hazır olduğunda bildirim alırsınız.

instagram Reklam Türleri

İnstagram Reklamında Nelere Dikkat Edilir?Facebook Power Editör Aracı ile oluşturduğunuz İnstagram Reklamları kreatif, dikkat çekici ve hedefinize yönelik olmalıdır. Reklamlarınızda seçeceğiniz reklam türü kadar, hedefleme seçenekleriniz de önem taşımaktadır. Facebook reklamlarınız gibi İnstagram Reklam İçeriklerinizde de Konum, Demografik Bilgiler, İlgi Alanları, Davranışlar, Hedef Kitleler belirlemeniz gerekmektedir. Reklam vermiş olduğunuz ürün, hizmet, marka vs. hangi alana hitap ediyorsa belirlemeli veya İnstagram tarafından otomatik belirlemesini seçebilirsiniz. Eğer İnstagram reklam içeriğinizi nasıl oluşturacağınız bilmiyorsanız, TozSoft İnstagram Reklamları Hizmetinden yararlanabilrsiniz. TozSoft Profesyonel İnstagram Reklam Ajansları gibi sizlere efektif reklam senaryoları çıkartarak başarıya ulaşmanızı hedefler. Bütçe planlamanızı gerçekleştirerek sizlere geri dönüş oranı yüksek reklam çalışamaları sunar.

 

İnstagram Reklamları İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, istediğiniz İnstagram reklam hizmeti hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra hazırladığımız reklam şablonları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Onay : Müşterimize sunulan reklam fikirleri doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Reklamlarınızın Yayınlanması: Reklamlar verilen onayın ardından yayına alınır. Anlık olarak reklamları takip ederek müşterimize günlük olarak maliyet, tıklanma, gösterim, konum gibi veriler aktarılır ve profesyonel internet reklamcılığı hizmeti verilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR