Web Tasarım

Yaratıcı, kreatif, kurumsal kimliğinize uygun, sadece size özel web tasarım hizmeti. Profesyonel web tasarım uygulamalarımızla markanızı başarılı bir şekilde interaktif ortamda tanıtın.

Web tasarım ihtiyaçlarınıza uygun çözümler TozSoft'ta. Güncel teknolojiler kullanarak oluşturduğumuz alt yapımız, yıllardır süre gelen bilgi birikimimiz, enerjimiz ve tecrübeli ekibimiz ile istediğiniz kurumsal web sitesini sizler için oluşturuyoruz. Kullanıcılarınız başarılı bir web sitesinde gezinmenin ayrıcalığını yaşarken siz de markanızı başarılı ve etkin bir şekilde tanıtın. SEO alyapısına uygun, tüm mobil ve web cihazlarında kusursuz çalışan web sitesi ile artık daha farklısınız!

Kreatif Web Tasarım

Web Tasarım ve Hedeflerimiz

Web Tasarım tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşarak yaptığımız çalışmalarda benzersiz, seçkin, hedeflediğiniz amaca uygun, en güncel web tasarım trendlerine ve en önemlisi hatasız kodlama yapısına uygun işler çıkartmayı ilke edindik.

Günümüzün ilerleyen teknolojisine ayak uydurmaya çalışan şirketler, teknolojiyi yakından takip etmeye ve çağın gerisinde kalmamaya çalışıyorlar. Bunu çok iyi bildiğimiz için web tasarım çalışmalarımızı yaparken tüm cihazlara uygun Responsive tasarımlar yapıyoruz ve bu sayede her daim rakiplerinizden önde olmanızı hedefliyoruz.

Bunun yanında Toz ekibi olarak yaptığımız işler sırasında ve sonrasında %100 teknik destek sağlayarak siz değerli müşterilerimizin daima yanınızda oluyoruz.

 

Web Sitenizi Siz Yönetin !

Günümüz modern web sitelerinin birçoğu web sitesi yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu siteler içerik yönetimi sistemi(IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan bizim ise kısaca yönetim(admin) panelli web siteler dediğimiz sistemlerdir.

Yönetim(Admin) Panelli web sitelerine sahip olmak ilk başlarda biraz maliyetli gibi gözükse de ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebiyle diğer sabit web tasarımlı sitelerden daha karlıdır.

Toz, kendi bünyesinde barındırdığı yazılım uzmanları ile geliştirdiği Toz Admin Panel yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz, esnek ve kullanımı kolay bir yönetim(admin) paneli yazılımı sunmaktadır.

Güvenli Web Tasarım
Kreatif Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım

Kendi bilgi birikim ve tasarım anlayışını daima geliştiren ekibimiz ile profesyonel web tasarım hizmetindan faydalanın. Doğru ve H tag kullanımı, W3C standartlarına göre kodlama, mobil ve AMP uyumlu dinamik web siteleri, Google ve diğer arama motorlarında hızlı indexlenme, hızlandırılmış web sayfaları, HTML5 ve CSS3 tabanlı kodlama yapısı, siteyi yormayan CSS ve JavaScript dosyaları, tamamen yönetilebilir admin paneli, günümüz tasarım trendlerine uygun Uİ geliştirmeleri, sitenizi takip edebilecek raporlama ekranları ve daha fazlası TozSoft Web Tasarım hizmeti ile mümkün! Yazılım, tasarım, domain ve hosting yönetiminin tek elde olmasıyla memnuniyet oranını arttırmak hedeflenir.  İletişim veya teklif formumuzu doldurarak bizlere hayalinizdeki web sitesini anlatın, biz sizler için tasarlayalım...

 

Web Tasarım İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettiği web tasarımı hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve müşteriden gelen istekler analiz edilir. Hazırladığımız web tasarım taslağı ile karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin müşterilere sunulması ile ortaya çıkan fikirler ile tasarımcı arkadaşlarımızın sunumu doğrultusunda hazırlanan yeni taslak ile web sitesinin tasarımı onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revize işlemlerinin tamamlanmasının ardından müşterinin onayı alınır.

Kodlama : Müşterimiz tarafından onaylanan web tasarımı, her tarayıcıya ve cihaza uyumlu, W3C standartlarına uygun ve sertifikalı, %100 SEO uyumlu kodlama ile hazırlanır. Türkiye lokasyonlu ve %99.9Uptime a sahip sunucularımızda yayına hazırlanır.

Web Sitesinin Yayınlanması : Sitenin yayına verilmesini takiben, site map çalışması, anahtar kelime analizleri ve meta taglarının eklenmesinin ardından tüm dünyaca benimsenmiş arama motorlarının veri tabanlarına, hazırladığımız web sitesi eklenir ve web sitesi müşteriye teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR