Profesyonel e-Ticaret

Kolay kullanım, gelişmiş özellik, kampanya yönetimleri, işlemlerinizi kolaylaştıracak modüller ve ihtiyaçlara yönelik entegrasyonlar ile ileri seviye e-ticaret deneyimine hazır olun!

TozSoft profesyonel e-ticaret yazılımı ile kuralları kendiniz belirleyin! Gelişmiş yönetilebilir özellikleri, farklı tasarım & renk kombinasyonu, satış destekleyici özellikler ve sizi rakiplerinizden ayıracak bir çok farklı özellik ile başarıya ulaşın. Bir e-ticaret yazılımında aradığınız her ne özellik var ise TozSoft Profeyonel e-Ticaret yazılımı sizlere bir fazlasını sunar. Güçlü altyapı ve özelleştirilebilir bir çok özellik ile başarıya kısa sürede ulaşın.

Akıllı e-Ticaret

Akıllı e-Ticaret

e-Ticaret sitelerine profesyonel destek, yazılım, çözümler sunan TozSoft, başarılı e-ticaret yazılımı sayesinde sizlere benzersiz bir deneyim sunar. Ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenizde pazarlamak ve satış yapmak için sizlere farklı özellikleri sunan TozSoft e-ticaret, farklı paket özellikleri ile her bütçeye ve ihtiyaca uygun paketleri sunuyor. İster sıfırdan bir e-ticaret sitesi kurun, isterseniz de var olan e-ticaret sitenizi farklı bir hizmete taşımayı düşünün; TozSoft profesyonel e-ticaret hizmetleri işlemin her aşamasında sizlere destek sağlamaktadır.

Satışlarınızı arttırmak için doğru altyapıyı sağlayan yazılımımız ile ziyaretçi ve geri dönüşüm oranınızı arttırın! Kullanıcı dostu kullanım ile sitenizin süreçlerini hızlı bir şekilde yöneterek zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Satış sonrası teknik destek ve e-ticaret eğitimi ile de yazılıma hakim ve profesyonel yönetime sahip olmak sizin elinizde!

 

Profesyonel e-Ticaret Özellikleri

Gelişmiş yazılım özellikleri, site trafik ve satış hacminize özel Web Alanı ve Hosting sağlanması, firmada ki farlı bölümlere veya kişilere ait e-posta yönetimi ile ihtiyacınız olan tüm pazarlama araçlarına sahip olun.
SEO uyumlu kodlama ve yazılım desteği ile ürünlerinizin Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarında üst sıralarda listelenmesini sağlayarak reklam dışında da başarılı sonuçlar elde edin.
Farklı tasarım seçenekleri, özel CSS ekleme alanı, hazır tasarım seçenekleri ve özel tasarım gibi farklı hizmetler ile markanızı yansıtan e-ticaret tasarım seçeneklerine sahip olabilirsiniz.
Kampanya yönetim modülleri, ürün yönetimi, sayfa ve kategori yönetimi, entegrasyonlar, kargo yönetim modülleri, hediye çeki tanımlama gibi farklı özellikler ile tüm süreci kolay ve hızlı bir biçimde yönetin.
Sanal POS entegresi veya farklı sanal pos ödeme (Paypal, PayU, iPara vb.) yöntemlerinin entegresi fatura yönetimi, muhasebe programları ile entegrasyonlar, fatura dökümleri gibi tüm mali işlemleri sadece birkaç tıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Yukarıda sayılan özelliklerin dışında paketlere göre farklı özellikler içeren TozSoft Profesyonel E-Ticaret ile başarıya ulaşın.

Profesyonel e-Ticaret

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR