TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Grafik Hizmetleri

Online platformlarda yayınlanan tüm grafiklerinizi başarılı bir şekilde tasarlıyoruz. Online dökümanlar, web sitesi görselleri, reklam görselleri, PDF'ler ve daha bir çoğu...

Etkili analiz gücümüz, güncel teknikler ve tecrübemiz ile Grafik Hizmetlerinde de iddialıyız. Yazılım, danışmanlık ve optimizasyon alanında yer alan hizmet seçeneklerimiz ile markanızı yükselişe geçirin.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

İnternet ve web ortamlarında yayınlanmak üzere profesyonel grafik tasarım çalışmalarınız TozSoft'ta! Profesyonel grafikerlerimiz isteklerinize uyun olarak grafiklerinizi tasarlar ve sizlerin onayına sunar!

Detaya Git
Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo tasarımı bizim için sadece grafiksel çalışmanın bir ürünü değil; sizi ve kurumsal kimliğinizi en doğru bir şekilde temsil edecek sanatsal bir çalışmanın ürünüdür.

Detaya Git
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarımızda fikirlerinizi, fikirlerimiz olarak benimser ve tüm içeriği sizin gözünüzden anlamaya çalışırız. Profesyonel kurumsal kimlik tasarımı ile markanızı en iyi şekilde yansıtın

Detaya Git
Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımında uzman ekibimiz ile ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtacak kataloğu doğru zemin ve doğru renk tercihleri kullanarak kurumsal bir bütünlük içinde tasarlıyoruz.

Detaya Git
Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı

TozSoft, broşürünüzün en baştan tasarımını yapabileceği gibi sizin yaptığınız tasarımı da baskıya hazır hale getirerek broşür tasarımını matbaa baskı hizmetleri de sunmaktadır.

Detaya Git
Ambalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj satıcı firma ve içinde bulunan ürün açısından büyük önem taşımaktadır. Bir ürün için ambalajlama işlemi yapılırken içerisindeki ürünün yapısına göre ambalaj tasarımı yapılması gerekmektedir.

Detaya Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR