TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Web Yazılım

İhtiyaçlarınıza güncel çözümler sunan, arama motoru algoritmalarına uygun web yazılım ürünlerimiz ile pratik, zamandan tasarruf ettiren sistemleri sizler için tasarlıyoruz.

Web yazılım ihtyaçlarınıza uygun çözümler TozSoft'ta. Güncel teknolojiler kullanarak oluşturduğumuz alt yapımız, yıllardır süre gelen bilgi birimimiz ve enerjimiz, tecrübeli ekibimiz ile istediğiniz web yazılımını sizler için oluşturuyoruz. Kullanıcılarınız başarılı bir web sitesimde gezinmenin tadını çıkartırken siz de markanızı başarılı ve etkin bir şekilde tanıtın.

Kurumsal Web Yazilim

Web Yazılımda Teknolojik ÇözümlerSektördeki yerinizi kuvvetlendirmeniz ve sizi rakiplerinizden ileri taşıyacak teknolojik çözümlerimizle profesyonel iş hayatınıza teknolojik çözümler sunarız.

Sistemlerimizin anlaşılır olmasına, arama motorları ve algoritmalarına uygun olmasına, sürekli güncellenmesine, pratikliği ile size zaman ve kolaylık kazandırması için çalışıyor ve sistemlerimizi sürekli geliştiriyoruz.


Kullandığımız Yazılım Dilleri ve Teknolojiler

-PHP
-HTML 5
-MySQL & MsSQL
-Javascript & jQuery
-XHTML & CSS 3

Neden Web Yazılım?Çağın gereksinimizlerini karşılayan projeler her kurumun ihtiyaçlarına uygun hızlı çözümler sunmak için üretilirler. Hizmet veren kurumsal ve bireysel firmalar kullanıcılarının ve kendilerinin kullanabileceği ortak bir platforma sahip olmak isterler. Web yazılım projelerimiz ile sizlerin ve müşterilerinizin kullanabileceği güvenli online platformlar oluşturuyoruz.

Sonuç olarak geliştirilen web yazılım projeleri ile firmaların analizlerini kolay bir şekilde gerçekleştiriyor, kullanıcı taleplerini ve sorunlarını kolaylıkla karşılıyor ve yeni gelişimler için iş planları ortaya çıkarıyor. Hedef odaklı çözümleri sizler için geliştiriyoruz.

Web Yazılım Projeleri

Web Yazılım İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizdenizden doldurulması istenen talep formuna istaneden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek , ihtiyacınız olan web yazılımı hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız Web yazılım taslağı ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Sunum ile ortaya çıkan fikirler ile yazılımcı arkadaşlarımızın sunum doğrultusunda yaptıkları şema ile onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Kodlama : Kodlanan yazılım sisteminin çalışabilirliği hem biz hemde müşteri tarafından kontrol edilir ve tekrar müşteri onayına sunulur.

Teslim : Kodlanan yazılım sisteminin müşteri onayı alındıktan sonra sistem gerekli alt yapı düzenlemeleri yapılarak müşteriye teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın
İletişim
  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:15 D:124 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr
Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2017 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR