Windows Phone Uygulama Geliştirme

Windows mobil işletim sistemi ile markanız tüm mobil cihazlarda erişilebilir olsun. TozSoft, sizlere sunduğu profesyonel Windows Phone yazılım geliştirme hizmeti ile başarılı uygulamalar sunarak Windows Phone Mağaza'da yer almanızı sağlar.

Yeni gelişen Windows Phone platformunda erken rezervenizi yapın. Geleceğin güçlü mobil işletim sistemleri arasında yer alan ve günümüzde de Sony, LG, HTC, Lenovo, Nokia, Samsung gibi firmaların geçişler yaptığı bu işletim sisteminde rakiplerinizden önce yerinizi alın. TozSoft başarılı ve çözümsel Windows Phone uygulamarını markanıza özel olarak üretir.

Windows Phone Yazılım Geliştirme

Mobil Cihazlarda Windows Kalitesi

Mobil platformlar arasında gelişimini yeni sürdüren ve popülaritesini her geçen gün arttıran Windows Phone ile geleceği yakalayın.

Destkop cihazlarda ki başarısını akıllı cihazlarda da sürdürmek isteyen Microsoft, bu uygulama platformu ile mobil pazarda %3'lük bir kullanım oranına sahip. Bu oran piyasaya sürülen cihaz ve kullanıcı oranı ile de doğru orantıda yükseliş sergiliyor. Siz de bu yükselişe Windows Phone uygulaması ile ortak olun...

 

Uygulamanız Windows Phone Mağaza'da!

Farklı ve yeni özellikler sunma arayışında olan TozSoft ile rakiplerinizin arasından sıyrılarak farkınızı ortaya koyun. Sektörünüze ve firmanıza uygun mobil uygulamayı tasarlayarak onayınıza sunuyor ve güncel kalmasını da sağlayarak geliştiriyoruz.

Kullanıcı deneyimini esas aldığımız bu uygulamalarda hedef odaklı çözümler ve modüller sunarak ortaya işlevsel bir Windows Phone uygulaması çıkarıyoruz.

Windows Phone Uygulama Geliştirme
 

Windows Phone Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettiği mobil uygulama hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Eskizlerin müşterilere sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımızın sunumu doğrultusunda hazırlanan yeni taslak ile Windows Phone uygulamasının tasarımı onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşteri onayı alınır.

Kodlama : TozSoft tarafından hazırlanan Windows Phone uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteriye sunum yapılır ve onayı alınır.

Teslim : Kodlanan Windows Phone yazılımı, müşteri onayı alındıktan sonra gerekli alt yapı ve sistem düzenlemeleri yapılarak tamamlanır ve müşteriye teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER

Windows Phone Uygulama Geliştirme Blogları

Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR