E-Ticaret Danışmanlığı

Ürün yelpazesi olan, e-ticarete giriş yapmak isteyen ya da e-ticaret pazarlamasını daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize e-ticaret danışmanlığı hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Artan mobil ve web kullanım alışkanlıkları ile ürün satışlarının büyük çoğunluğu artık e-ticaret ile gerçekleştiriliyor. Değişen yeni alışveriş sistemi e-ticaret ile ürünlerinizi daha büyük kitlelere sunmak istiyor fakat yeterli alt yapıya sahip değilseniz e-ticaret danışmanlığı hizmetimiz sizlere göre. Ürün yelpazesi olan, e-ticarete giriş yapmak isteyen ya da e-ticaret pazarlamasını daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize e-ticaret danışmanlığı hizmeti gerçekleştiriyoruz. .

SEO’ya Uygun Ürünler ve Kategoriler

Ürünlerinizi/kategorinizi arama motorlarına uygun bir şekilde sitenize ekleyerek, ilgili ürünü/kategoriyi müşterilerinizin daha kolay bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün/kategorinin rakip analizi yapılır. Arama motoru kriterleri belirlenir. Ardından arama motorlarının kriterleri baz alınarak sitenize girişi yapılan ürünün/kategorinin Başlık, Meta Açıklamaları, Ürün İçerik Yorumları, Ürün Resimleri ve diğer kriterler optimize edilir.

SEO’ya Uygun Ürünler ve Kategoriler
 
Sosyal Medya Paylaşımları

Sosyal Medya Paylaşımları

Artık tanıtım her yerde! Mobil ve web kullanım alışkanlıklarının ilk başında gelen sosyal medya firmaların en büyük tanıtım araçlarından biri. Sosyal medyada aktifliğiniz satışlarınıza olumlu olarak etki ediyor. e-Ticaret danışmanlığı hizmeti ile ürünleriniz sosyal medyada paylaşılacak şekilde düzenlenir ve düzenli olarak belirtilen sosyal medya hesaplarınızda paylaşılır.

 

e-Ticaret Danışmanlığı ve Kampanyalar

e-Ticaret uzmanlarınız ürün pazarını aylı/haftalık olarak kontrol ederler. Rakip analizleri doğrultusunda sitenizde yer alan ürünler, kampanyalar ve müşteri eğilimleri kontrol edilerek ürünlerde kampanya fikirleri oluşturulur. Bu kampanyalar güncel tarihler (özel günler vb.) baz alınarak gerçekleştirilir. Temel hedef müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışlarınızı ve karınızı arttırmaktır.

Kampanyalar
 
Görsel Materyaller

Görsel Materyaller

Sitenizde yer alan reklam alanları, slider, kampanya bölümlerinin güncel olması müşteri tarafında olumlu bir izlenim bırakır. Sizlerle iletişime geçerek öne çıkarmak istediğiniz ürün, kategori, kampanya ile ilgili bilgiler alınır. Bu bilgi ve istekler dahilince sitenizin ilgili yerlerine slider, banner, animasyon içerik çalışmaları geçekleştirilir. Profesyonel grafik ekibimiz ile içerikler ve site bir bütün olarak kalması sağlanır.

 

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Günümüzde birçok e-ticaret sitesi müşterilerine satışlarını gerçekleştirmektedir. Bir ürün birçok sitede farklı fiyatlarla satışı gerçekleştirilir. Müşteriler ile genellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kullanımı kolay olan siteleri tercih ederler. Kullanıcı deneyimi hizmeti ile farklı araçlar kullanılarak müşterilerinizin kullanım alışkanlıkları tespit edilir. Bu bilgiler doğrultusunda sitenizin görsel, içeriksel ve tasarımsal yapılması gereken değişiklikleri belirlenir. Bu işlemler uygulanarak süreç takip edilir ve kullanıcı deneyiminin gelişmesi sağlanır.

E-Ticaret Kullanıcı Deneyimi (UX)
 

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR