E-Ticaret Hizmetleri

Gelişmiş e-ticaret hizmetleri ile farklı web tasarım seçenekleri, güçlü entegrasyonlar, SEO optimizasyonu, farklı ödeme altyapıları, kampanya yönetim seçenekleri, müşteri grupları, farklı para birimleri, detaylı satış raporları ve daha fazlası

E-Ticaret Hizmetleri ile farklı özelliklerde farklı paketler sunan TozSoft E-Ticaret Yazılımları küçük KOBİ veya bireysel müşterilerden mega şirket/firmalara kadar hizmet sunmak için tasarlanmıştır. Farklı paketlerde farklı özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkardığımız e-ticaret yazılımı; en düşük paket içeriğinde de kullanıcılarına gelişmiş özellikleri sunmaktadır. Sektörde yer alan birçok e-ticaret yazılımda bulunmayan hizmetleri de kullanıcılarına sunan bu yazılımla birlikte sizde e-ticaret hizmetlerinden üst düzeyde yararlanabilirsiniz. TozSoft Profesyonel e-Ticaret Yazılımı altyapı, gelişmiş özellik ve sunduğu farklı modüllerle ihtiyaçlarınıza çözümler sunar

Anahtar Teslim e-Ticaret

TozSoft Gelişmiş e-Ticaret Paketi; alan adı, hosting, e-ticaret otomasyonu, e-posta, güvenlik alt yapısı, ödeme yöntemleri başta olmak üzere diğer birçok hizmeti içinde barındıracak şekilde anahtar teslim olarak sizlere teslim edilir.

Teknik Destek ve Eğitim

Anahtar teslim olarak aldığınız e-ticaret otomasyon eğitimi tarafımızdan sizlere ücretsiz bir şekilde birebir olarak verilir. Satın almış olduğunuz paket özelliklerine göre satış sonrası teknik destek, ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ömür Boyu Sınırsız Lisans

TozSoft Gelişmiş e-Ticaret Paketi için sadece bir defaya mahsus olmak üzere e-ticaret lisans ücreti ödersiniz. Süre kısıtlaması olmaksızın sahip olacağınız lisansı aylık ve yıllık kira ücreti ödemeksizin dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

Güçlü Altyapı ve Güvenlik

Verileriniz güçlü altyapı ve barındırma oranına sahip olan hostinglerde depolanır. 7/24 erişilebilir bir e-ticaret sitesinin yanında kaynak dosyalarınız, resimleriniz, videolarınız, veri tabanı gibi birçok veriniz güvenli olarak depolanır.

İhtiyaçlarınıza Uygun Gelişmiş e-Ticaret Özelikleri

Profesyonel e-Ticaret sitenizin markanızı, kurumsal kimliğinizi ve sektörünüzü yansıtması en önemli etkenler arasında yer alır. e-ticaret sektöründe uzman firmamız sizlere farklı web tasarım seçenekleri, entegrasyon seçenekleri, SEO optimizasyonu, farklı ödeme altyapıları, kampanya yönetim seçenekleri, müşteri grupları, farklı para birimleri, detayl satış raporları ve daha fazla seçenekleri sağlayarak satışlarınızı kolaylaştırır.
seo uyumlu e-ticaret
seo uyumlu e-ticaret

SEO Uyumlu

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu alt yapısı ile arama motorlarında bulunabilirliliğinizi arttırarak potansiyel müşterilerinizi, trafik oranınızı ve siparişlerinizi arttırın.

responsive tasarımlı e-ticaret
responsive tasarımlı e-ticaret

Mobil Uyum

%100 Mobil Uyumlu Responsive Tasarıma sahip olan gelişmiş e-ticaret paketlerimizi ile ile sitenizi tüm mobil ve akıllı cihazlarda sorunsuzca yayınlayarak ulaşılabilir olun.

tüm ödeme sistemleri
tüm ödeme sistemleri

Ödeme Yöntemleri

Farklı bankalar için Kredi Kartı ile ödeme başta olmak üzere 3D Secure, Hepsipay, iyzico, PayU, GarantiPay, iPara, Kredili Hesaptan Ödeme yöntemlerini kullanarak satışlarınızı arttırın.

kolay yönetilebilir eticaret paneli
kolay yönetilebilir eticaret paneli

Tema Seçenekleri

Satış yaptığınız sektöre göre farklı tema-tasarım seçeneklerini kullanarak sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Özel tasarım seçeneğini de ekstra olarak tercih edebilirsiniz.

xml entegrasyon e ticaret
xml entegrasyon e ticaret

XML Entegrasyon

Sitenizde yer alan kategorilerinizi, alt kategorilerinizi, ürünlerinizi, ürün içeriklerinizi ve müşteri verilerinizi başta olmak üzere birçok verinizi XML Entegrasyonu ile aktarabilirsiniz.

b2b ve b2c e ticaret paketleri
b2b ve b2c e ticaret paketleri

B2B – B2C Pazarlama

B2B ve B2C pazarlama yöntemleri ile e-ticaret sitenizin potansiyel müşterilerinizi ve ürün portföylerinizi artırın. B2B Bayi Pazarlama Yöntemi ile de farklı ürünler pazarlanabilir olsun.

gelişmiş kampanya yönetimi
gelişmiş kampanya yönetimi

Pazarlama Yönetimi

Ürünlerinizde farklı satış stratejileri uygulayın. Ürünlere kampanya, indirim, indirim çeki, farklı ürün satın alımlarında indirim, kargo bedava gibi seçenekleri ile cazip teklifler oluşturun.

sipariş yönetimi
sipariş yönetimi

Sipariş Yönetimi

Siparişlerin takip ve yönetimi ile kolaylık sağlayın. Sitenizde siz veya farklı satıcılar için sipariş yönetimi, ürün satın alan müşteriler için de kolay sipariş takibi ile satışın her adımına hakim olun.

kolay kullanımlı eticaret paketleri
kolay kullanımlı eticaret paketleri

Kolay Kullanım

Kolay kullanıma sahip Yönetim Paneli ile e-ticaret sitenizi kolay şekilde yönetin. Ürün yönetimi, kampanya yönetimi, üye yönetimi başta olmak üzere birçok işlem bir kaç tıkla mümkün.

gelişmiş raporlama
gelişmiş raporlama

Güçlü Raporlama

e-Ticaret sitenizde yapmış olduğunuz satışlar, satışlardan elde ettiğiniz gelir, ürün stok durumu, ürünlerden elde edilen kar oranı gibi birçok veriyi güçlü raporlama ekranı ile öğrenin.

sınırsız font seçeneği
sınırsız font seçeneği

Google Fonts

e-Ticaret sitenizde Google Fonts entegrasyonu ile farklı yazı tiplerini seçerek özelleştirebilirsiniz. Google Font sitenizin hızında düşme olmadan farklı yazı tiplerini uygulayabilmenizi sağlar.

varyant seçenekli eticaret
varyant seçenekli eticaret

Varyant Seçenekleri

Ürünlerinize farklı varyantlar ekleyerek satın alımlar için uygun hale getirebilir ve müşterilere kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu varyantlar aramalarda filtre olarak kullanılabilir.

 

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR