İnternet Reklamcılığı

Google Ads (Adwords), Facebook Reklamları, Yandex Reklamları veya diğer interaktif online reklamlarınızı ürün sayfa ve hizmetlerinize göre optimize ederek daha çok kullanıcıya doğru ve efektif bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Eğer satış yapan veya hizmet veren bir web siteniz varsa, markanızı internet reklamları ile duyurabilirsiniz. Google Ads (Adwords), Facebook Reklamları, Yandex Reklamları veya diğer interaktif online reklamlarınızı ürün sayfa ve hizmetlerinize göre optimize ederek daha çok kullanıcıya doğru bir şekilde ulaşmamınızı sağlıyoruz. Reklamlarınızın dönüşümlerini arttırarak bütçenizden de kar edebilirsiniz.

İnternet Reklamcılığı

Düşük Maliyetli Online Reklam

İnternet reklamcılığı, düşük maliyeti ile getiri oranı yüksek ve kolay takip edilebilir reklam çözümleri sunarak internet kullanicilarının reklam verenlerle doğru noktada buluşmasını sağlar. Gelin sizin de hedef kitlenizi belirleyip milyonlara tanıtalım.


İnternet Reklamcılığının Avantajları

-Güçlü etkileşim
-Hedefe dönük
-Düşük maliyet
-Ölçülebilir ve kesin sonuçlar
-Hızlı ve efektif
-Sürekli
-Esnek

 

İnternet Reklamları ve Türleri

İnteraktif ortamda online reklam verebileceğiniz birçok platform bulunmaktadır. Bu platformlar türlerine göre değişkenlik gösterir. Reklam sektöründe kıyasıya rekabetin olduğu son dönemlerde iyi bir reklam danışmanına sahip olmanız sizlere avantaj sağlar. Genellikle online reklamlarda Google Ads (Adwrods), Facebook Reklam, Yandex Reklam ve Affilat reklam türleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Google (Ads) Adwords Reklamları : En çok kullanılan ve tercih edilen reklam çeşidi olan Google Adwords reklamları, görüntülü reklamlar ve arama motoru kelime reklamları olarak ayrılmaktadır. Ayrıca mobil uygulamalarda da gördüğümüz reklamlar gene bu platform üzerinden verilmektedir.

Facebook Reklamları : Sosyal medya platformlarından en çok tercih edilenlerden biri olan Facebook, Instagram'ı da satık aldıktan sonra reklam için ideal bir platform haline geldi. Facebook reklamlarında etkili bir planlama ile erişim sayısınızı arttırabilirsiniz.

Yandex Reklamları : Ülkemizde Google'dan sonra en çok kullanıcı oranına sahip olan Yandex Arama Motoru ile reklamlarınızı geniş kitlelere tanıtın. Yandex Direct Arama Motoru Reklamcılığı ile daha geniş hedef kitlelerine hitap edebilirsiniz.

Google Adwords Reklam
 

İnternet Reklamcılığı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, istediğiniz internet reklam hizmeti hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra hazırladığımız reklam şablonları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Reklamlarınızın Yayınlanması: Reklamlar verilen onayın ardından yayına alınır. Anlık olarak reklamları takip ederek müşterimize günlük olarak maliyet, tıklanma, gösterim, konum gibi veriler aktarılır ve profesyonel internet reklamcılığı hizmeti verilir.

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları sosyal medya platformları arasında en çok ve her kitleden kullanıcıya sahip olma özelliği ile doğru insanları bulmayı, onların dikkatini çekmeyi ve sonuç almayı kolaylaştırır.

Detaya Git
İnstagram Reklamları

İnstagram Reklamları

İnstagram Reklam Hizmeti ile müşterilere kusursuz bir deneyim sunmak hedeflenmektedir. İnstagram reklamları,müşterilerin isteğine göre tüm mobil ve kullanılabilir web formatlarında görsel ilhamın merkezinde, cesur ve akıcı bir formatta görüntülenir

Detaya Git
Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Masaüstü ve mobilde içerik bazlı reklamları, medya bannerlarını veya diğer reklamlarınızı Yandex platformlarında kullanıcılarınıza sunun!

Detaya Git
Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi

Dünyanın en çok kullanılan reklam ağı Google Adwords ile markanızın tanıtımlarını doğru bütçe, reklam, strateji kullanarak yönetiyoruz.

Detaya Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR