Biz Kimiz

Dijital rüyalarınız hakkında bize bilgi verin, biz onları gerçeğe dönüştürelim!

TozSoft olarak vizyonumuz yeniliklere daima açık bir firma olarak sizler için kendimizi ve kullandığımız teknolojileri her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz hizmet ve çözümler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak.

TozSoft Kimdir

TozSoft Kimdir

2009 'da bilişim sektörüne Turksunucu adı altında adım attık, bu süre zarfı içerisinde bir çok müşterimize web tasarımı, web yazılımı, e-ticaret, hosting ve seo hizmetleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizden gelen iyi dönüş ve talepler doğrultusunda bünyemize grafik ve matbaa hizmetlerini de katarak; en doğru, kaliteli, dürüst, tek elden hizmet vermek ve gerçekleştirdiğimiz bu hizmetleri müşterilerimize daha iyi anlatmak ve markalaşmak adına Turksunucu olan adımızı 2015 yılında TozSoft olarak değiştirdik.

Misyon

TozSoft olarak günümüze kadar edindiğimiz bilgi, tecrübe ve birikimleri sahip olduğumuz müşterilerimize en iyi hizmeti sorunsuz bir biçimde sunmayı, referans sistemine dayalı bir hizmet anlayışını benimsemiş ve ilke edinmiş ve bu bağlamda çalışmayı sürdüren hızla gelişen bir firma olmak.

 

Garanti ve Şartlarımız

1-) Web hizmetlerimizi kullanmaya başladıktan itibaren garanti süresi başlar ve anlaşma bitiş tarihine kadar devam eder (Genelde 1 yıllıktır)

2-) Garanti süresi içerisinde 7/24 teknik destek verilir ve tamamen ücretsizdir.

3-) Tasarımlarımız ve yazılımlarımız, profesyonel ekibimizle; benzersiz, seçkin, hedeflediğiniz amaca uygun özgün ve size özel olarak hazırlanır.

4-) Çalışmaya başlarken tasarım hizmetlerimizde %40 ücret, matbaa hizmetlerimiz için ise %60 ücret alınır.Hiçbir şart ve koşulda ücret alınmadan kesinlikle çalışmaya başlanılmaz, teslim sırasında kalan tutar tahsil edilir.

5-) Para iadesi, yapılan hizmet doğrultusunda sorgusuz sualsiz paranızın net tutarının üzerinden kesinti yapılarak iadesi gerçekleşir, emek + zaman ilişkisi baz alınarak kesinti Toz tarafından belirlenir.

6-) Tasarım çalışmaları, demo olarak en geç 7 iş gününde sonuçlanarak müşteriye sunulur, müşteri yapılan demoda değişiklik yapma hakkına sahiptir bu termin süresi müşteri bazlı uzatıla bilinir.

7-) Yapılan iş eğer tasarım hizmetini kapsıyor ise 15 iş günü içersinde , web yazılımı veya matba hizmetlerini kapsıyor ise Toz'un belirlediği termin süresi içersinde müşteriye teslim edilerek yayına sokulur(Müşteri verileri eksiksiz verdiyse bu madde geçerliliğini korur)

8-) İşinizi kendi işi gibi benimser ve proje bitimine dek, iyi niyetli gayret ile zamanında sonuçlandırır. Proje sürecinde çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız

9-) Müşteri her türlü yazı,resim.. vs gibi materyalleri vermeyi taahhüt eder.

10-) Sunucularımız Türkiye'de bulunmaktadır, ve tamamen hizmetimiz devam ettiği sürece bedavadır.

11-) Sunucularımız 99.9 kesintisiz çalışma garantisi altındadır, haftalık veya aylık yedekleme yapılarak bilgileriniz güvence altına alınır(Hacklenme veya müşteri tabanlı oluşabilecek hatalarda nadir de olsa bilgileri geri alma güvencesi ortadan kalkar.)

12-) Hizmet süresi bitiminden itibaren site yedekleri 1 hafta süre ile saklanır ve 1 haftadan sonraki yedekler Toz olarak güvence altında değildir.

13-) Anlaşma yapıldıktan sonraki işlemler ücrete tabidir.

14-) Toz'dan alınan her hizmet bu garanti şartları dahilindedir ve hizmetlerden yararlanan her müşteri bu şartları kabul etmiş sayılır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER

Biz Kimiz Blogları

Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR