Sosyal Medya Yönetimi

Uzman sosyal medya ekibimiz ile markanızın hedef kitle ile sosyal medya üzerinden buluşmasını sağlar, yaratıcı içerikler üreterek ölçülebilir şekilde yönetimini sağlarız.

Markanızı interaktif ortamda başarılı bir şekilde tanıtmanın en etkili yollarından biri de sosyal medyayı aktif ve etkili bir biçimde kullanmaktır. Sosyal medya yönetimi ile kullanıcılarınız ile etkişiminizi arttırabilirsiniz. Etkili sosyal medya yönetimi sayesinde sahip olacağınız marka itibarı ile içeriklerinizi kullanıcılarınıza hızlı bir şekilde ulaştırarak dönüşümlerinizi arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Yaratıcı İçerikler, Ölçülebilir Yönetim

Günümüzün en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan sosyal medya, müşterilerinizle daha etkin bir şekilde iletişime geçmenize ve müşterinin ihtiyaçlarını birinci ağızdan anlamanıza yardımcı olur.

Uzman sosyal medya ekibimiz, markanızın hedef kitle ile sosyal medya üzerinden buluşmasını sağlar ve yaratıcı içerikler üreterek ölçülebilir şekilde yönetilmesini sağlarız.

Sosyal medya yönetimi sadece sosyal platformlarda güçlenmenize değil arama motoru optimizasyonu çalışmalarınıza da katkı sağlarak hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtımını yapmaya yardımcı olur.

Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, aylık veya haftalık paylaşım takvimlerinin oluşturulması, güncel olaylar takip edilerek etkili paylaşımlar oluşturma, ihtiyaç dahilinde sosyal medya reklamlarının yönetilmesi, müşterilerinizin sorularına cevap verilmesi gibi bir çok hizmet bu yönetimin altında yer almaktadır.

 

Neden Sosyal Medya Yönetimi ?

Günümüzde bir çok firma pazarlama stratejilerini sosyal medya dönüşümlerine göre belirlemektedir. Bir çok kişiye ulaşma imkanı olan sosyal medyada başarılı yapılan analizler sonucunda etkili kampanyalar oluşturulur. Anlık yorum ve görüşlere ulaşabilen markalar kendi kampanyalarını bu görüşlere göre revize edebilirler.

Etkin sosyal medya yönetimi, sosyal medyada paylaşım yapmaktan çok analiz ve itibar sağlar. Başarılı reklam yönetimi sayesinde de daha fazla kitleye ulaşma imkanı sağlar. Marka bilinirliliğini arttırmak için sosyal medya, kullanım oranlarının giderek arttığı bu dönemde seçilebilinecek en etkili tercihler arasında yer alır.

Başarılı sosyal medya çalışması reklam giderlerinizi azaltır, potansiyel müşteri pörtföyünüzü arttırır, müşteri/kullanıcı beklentilerinizin analiz edilmesine olanak sağlar, içeriklerin kullanıcılar tarafından paylaşılması ile doğal reklamlar oluşturulur ve kullanıcılarınız ile diyalog halinde kalmanız sağlanır.

Sosyal Medya Optimizasyonu
Etkili Diyalog Yönetimi

Etkili Diyalog Yönetimi ve Rakip Analizi

Eğer sosyal medyada başarılı bir marka yönetimi gerçekleştirmek istiyorsanız diyalog yönetimi ve rakip analizini başarılı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hedef kitle belirleme, reklam yönetimi gibi değerinizi belirleyen unsurlardan olan diyalog yönetimi ve rakip analizi, sosyal medyada ki pozisyonunuzu ve popülaritenize etki eden faktörler arasında yer alır.

Etkili diyalog yönetimi ile müşteri ve kullanıcı ilişkilerinizi en iyi düzeye çıkarabilirsiniz. Markanızı takip eden farklı kategorilerde ki kullanıcıları iyi analiz ederek yapılan paylaşımlar marka ve kullanıcı arasındaki bağı güçlendirir.

Rakip analizi her sektörde olduğu gibi sosyal medyada da önemlidir. Rakiplerinizi sağlıklı analiz etmek neler yapmanız gerektiğiniz hakkında sizlere olumlu bilgiler verir. Sektördeki diğer firmaların müşteri ilişkileri, kampanya duyuruları, paylaşımları, diyalog yönetimi, içerik yönetimi hakkında sağlıklı analizler yaparak sosyal medya haritanıza yön verebilir, daha özgün içerikler üretebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Yönetimi ile Neler Sağlıyoruz

- Facebook, Twitter, Instagram, LınkedIn, Google +, Pinterest vb. diğer sosyal medya hesaplarınız oluşturulur.

- Sosyal medya reklamlarınız oluşturulur ve geri dönüşümlerinize göre optimize edilir.

- Günlük, haftalık ve aylık planlar şeklinde paylaşım programı hazırlanır.

- Özel günlere özel paylaşımlarınız ekstra olarak gerçekleştirilir.

- İçerik yönetimi, diyalog yönetimi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

- Sosyal medya hesaplarınız üzerinden gelen soru ve isteklere bilginiz dâhilinde karşılık verilir.

- Ürün ve hizmetlerinize bağlı olarak özel olarak kampanya, yarışma vb. etkinlikler düzenlenir.

- Yapılan etkili paylaşımlar ve sosyal medya yönetimi ile marka itibarı sağlanır.

Sosyal Medya Hizmeti

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ PAKETLERİ & FİYATLARI

Tüm paketlerimizi ve özelliklerini karşılaştırabilir ve işiniz için uygun ücretli olanı seçebilirsiniz.

  Sosyotoz Basic Sosyotoz Fix Sosyotoz Maximum
  950 TL 750 TL 1.300 TL 1.150 TL 1.850 TL 1.500 TL
Facebook Yönetimi
Twitter Yönetimi
İnstagram Yönetimi
Google+ Yönetimi
Pinterest Yönetimi
Linkedin Yönetimi
Kapak ve Profil Görsel Oluşturma 3 Ay 6 Haftada Bir 4 Haftada Bir
Haftalık Paylaşım Ortalama 2 içerik Ortalama 3 içerik Ortalama 5 içerik
Özel Gün Paylaşımları
Kampanya / Duyuru / Yarış Paylaşımları
Garanti Takip Sayı +50 takipçi +100 takipçi +200 takipçi
Raporlama Aylık Haftalık Haftalık
Mesaj / Soru Cevap
Marka İtibar / Kriz Yönetimi
Blog / İçerik
Müşteri Talep Değerlendirme
Monitoring
Destek 27/24 Mail ile Mail + Telefon Mail + Telefon
Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl) 950 TL 1.300 TL 1.850 TL
İndirimli Paket Fiyatları 750 TL 1.150 TL 1.500 TL
 
sosyal medya talebi ve analiz
SOSYAL MEDYA TALEBİ Site formu üzerinden yapılan hizmet isteği ile sizinle iletişime geçilerek istediğiniz sosyal medya hizmeti hakkında sizlerden bilgi alınır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak size en uygun paket önerilir.
kurumsal profil optimize
KURUMSAL PROFİLLER Sosyal medya profil bilgileriniz optimize edilir. Markanız ve sektörünüz ile ilgili rakip analizi gerçekleştirilir. Sosyal medyadaki durumunuz belirlenerek size özel olarak sosyal medya planı hazırlanır.
sosyal medya yönetimi
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Doğal olmayan yöntemlerden kaçınarak sosyal medya paylaşımlarınız plan dahilinde düzenli olarak gerçekleştirilir. Kurumsal kimliğinize dikkat edilerek diyalog yönetimi ve içerik yönetimi gerçekleştirilir.
sosyal medya yönetimi mutlu müşteriler
MUTLU MÜŞTERİLER Web sitenizi sosyal medya ile tümleşik yöneterek kurumsal kimliğinize uygun sosyal paylaşımlar yapılır. Markanızın en iyi şekilde sosyal medya üzerinden performans almasını sağlarız.

Sosyal Medya İş Planımız

Kurumsal Profillerinizi Yönetiyoruz : Sosyal medya profillerinizle düzenli paylaşımlar yapar, bunun yanında sayfanızı en iyi ve kurumsal görünecek şekilde optimize ederiz.

Sosyal Medyada Doğal Yöntemler : Piyasadaki illegal yöntemlerden uzak durup, sayfanızın takipçi ve beğeni sayısını doğal yöntemlerle arttırırız.

Etkileşiminiz Artar : Web sitenizi sosyal medya ile tümleşik yönetir ve siteniz üzerinden kurumsal kimliğinize uygun sosyal paylaşımlar yaparak sitenizin en iyi şekilde sosyal medya üzerinden performans almasını sağlarız. Unutmamalıyızki ki sosyal medya etkileşimleri seo açısından çok önemlidir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER

Sosyal Medya Yönetimi Blogları

Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR