e-Ticaret Konsept Tasarımı

TozSoft Profesyonel e-Ticaret Paketlerinde yer alan yüzlerce özellik sizleri bekliyor. e-Ticaret Konsept Tasarım hizmeti ile ürün, hizmet, marka veya diğer istekleriniz için kreatif, kolay ve işlevsel konsept tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Özelleştirilebilir içerikleri, farklı varyasyonlar, gelişmiş ürün yönetimi ve takibi, birçok veriye erişebileceğiniz yönetim paneli gibi daha bir çok özelliği ile TozSoft Profesyonel e-Ticaret Yazılımı sizlere farklı bir deneyim sunmayı bekliyor. Akıllı e-ticaret paketlerini ihtiyacınıza uygun paketi seçerek kullanabilirsiniz. TozSoft tarafından geliştirilen ve her geçen sürede yeni özellikler eklenen altyapı ile rakiplerinizin bir adım önünde olun!

Konsept Tasarım Logo
LOGO
[Kreatif Tasarımlar]

LOGO

Konsept tasarım için markanızın adı, ürün yelpazesi hedef kitlesi gibi bilgiler sizlerden alınır. Sitenize özel olarak farklı logo tasarımları hazırlanır ve beğeninize sunulur. Eğer sitenin hali hazırda bir logosu var ise değiştirilmeden siteye uygulanır. Logonuz markanızı ve sitenizi yansıtan en önemli unsurlardandır.

ARAYÜZ
[Gelişmiş Arayüz]

ARAYÜZ

Sitenin konsept tasarımına uygun header, footer, vitrin şablonu, slider şablonu, buton yapılandırması, özel CSS HTML ve JS kodlamaları, giriş sayfası tasarımları, reklam alanları bölümü oluşturulur. Müşteri isteğine göre bu modüller eklenerek fiyat değişikliği yapılabilmektedir.

Konsept Tasarım Arayüz
Konsept Tasarım Mobil
MOBİL
[Mobil Arayüz]

MOBİL KONSEPT

Kurumsal kimliğinizi yansıtan mobil tasarım, web sitenizden bağımsız olarak isteğe özel olarak tasarlanır. Müşterilerinizin kullanıcı deneyimi ve istekleriniz baz alınarak gerçekleştirilir. Müşteri isteğine göre bu modüller eklenerek fiyat değişikliği yapılabilmektedir.

UYGULAMA
[Gelişmiş Uygulama Deneyimi]

UYGULAMA KONSEPT

Web sitenizin mobil uygulaması fark yaratsın. TozSoft e-Ticaret Mobil Uygulama Konsepti ile isteklerinize uygun olarak hazırlanan, tüm mobil akıllı telefonlarla uyumlu olarak hazırlanır. İsteğe göre özel üye, sipariş ve diğer sayfaların tasarımları gerçekleştirilerek tüm uygulama marketlerinde yayınlanır. Müşteri isteğine göre bu modüller eklenerek fiyat değişikliği yapılabilmektedir.

Konsept Tasarım Uygulama

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR