Google Ads Reklam Yönetimi

Dünyanın en çok kullanılan reklam ağı Google Adwords ile markanızın tanıtımlarını doğru bütçe, reklam, strateji kullanarak yönetiyoruz.

Google Ads (Adwords) reklamlarınızı TozSoft güvencesi ile yönetin, karınızı arttırın. Bütçe kontrolü, doğru reklam stratejileri, sektör araştırması ve doğru stratejiler ile Ads (Adwords) gelirlerinizi arttırın. Google Ads (Adwords) reklamlarının doğru kullanımı sizleri internet üzerinde daha bulunabilir yapar.

Google Adwords Nedir

Google Ads (Adwords) Nedir ?

Dünya'nın en çok kullanılan reklam platformu olan Google Ads (Adwords)'ü henüz denemediniz mi? Geliştirmeye mi ihtiyacınız var? Ads (Adwords) gelirleriniz çok mu düşük? Reklam bütçenizi doğru ayarlayamıyor musunuz? O zaman profesyonel Google Ads (Adwords) Reklam Yönetimi hizmeti için doğru adrestesiniz. Tüm Ads (Adwords) reklam türleri için reklamlarınızı oluşturarak markanızı tanınır yapın. TozSoft olarak markanızın belirlemiş olduğu reklam bütçesini en doğru şekilde kullanarak Google Ads (Adwords) reklamlarınızı sizin için oluşturur, yönetir, optimize eder ve belirli dönemlerle sizlere raporluyoruz.

 

Neden Google Ads (Adwords)?

Google'ın olduğu her platformda reklamlarınızı tanıtarak gelirlerinizi ve marka bilirliliğinizi arttırabilirsiniz. Google Ads (Adwords) reklam hizmeti ile Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklam Ağı, YouTube Reklamları, Mobil Uygulama Reklamları, Google Alışveriş Reklamları, Yeniden Pazarlama Kampanyaları gibi birçok alanda reklam yönetim hizmeti yapılmaktadır. Çevrimiçi reklam ağlarının büyük bir bölümünü elinde bulunduran Google Ads (Adwords), kampanyalarınızın etkin bir biçimde duyurulmasını sağlar.

Google Ads (Adwords) Reklamları
Google Ads (Adwords) Avantajları

Google Reklam Ağının Avantajları

Google Ads (Adwords) reklamlarının birçok açıdan avantajları vardır. Google Arama ağı reklamları ile hizmetiniz veya ürününüz aratıldığı anda müşterilerinize markanız sunulur. Anında erişim ile reklam geri dönüşleriniz artar. Reklam maliyeti belirleme, tıklama başına maliyet belirleme, anlık maliyet takibi, anlık maliyet kontrolü gibi birçok farklı etken sayesinde reklam bütçenizden tasarruf sağlarsınız. Google Ads (Adwords) reklamları müşteri sitenize geldiğinde sizden ücret düşümü yapmaktadır. Bu özelliği ile birçok marka için avantaj sağlar.

 

İnternette Görünür Olun!

TozSoft uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermeye hazır. Yerel işletme, kurumsal firma ayırt etmeden Google reklamlarınız ihtiyaçlarınıza yönelik olarak yönetilir. Google Partner üyesi olan firmamız ile reklamlarınız sırasında sizlere hediye reklam kuponları sunulur. Etkili bütçe yönetimi ile reklamlarınızdan maksimum kazanç elde etmeniz sağlanır. Hedef kitleniz belirlenerek sizlere uygun olan reklam türlerinde kampanyalar önerinize sunulur. Doğru reklam kampanyası ile oluşturulan bütçe ve reklamlar sizlere rapor olarak sunulur. Sonuç olarak Google Ads (Adwords) Reklam Yönetimi ile kampanyalarınızı doğru bütçe,reklam,hedef kitle ve strateji ile yöneterek zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayın.

Google Reklam Yonetimi

Google Ads (Adwords) Reklam Türleri Nelerdir ?Google Arama Ağı Reklam Türü: Google reklamları arasında en çok tercih edilendir. Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google'da hizmet ve ürün aranıldığında en üst sıralarda çıkan reklamlardır. Arama ağında en üst sırada olduklarından tıklanma olasılığı en yüksek olan reklam türüdür. Doğru zamanlama ile müşterilerine en doğru zamanda ulaşarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca Merchant Reklamları ile ürünlerinizin tanıtımını Google Alışverişte gerçekleştirebilirsiniz.

Google Görüntülü Reklam Ağı: Google Adsense reklam yerleşimi olan sitelerde belirli alanlarda belirlediğiniz kriterler dahilinde kullanıcılara sunulan resim, video, flash, bağlantı türü reklamlardır. Dünya üzerinde milyonlarca yayımcısı olan Google Adsense reklamları ile kişiler ürün veya hizmetinizi aramasa dahi eski verileri kullanarak doğru zamanda müşteriye sunulan reklam türüdür.

Google Video Reklam Ağı: Dünyanın en çok ziyaret edilen online video izleme sitesi olan YouTube ile kullanıcılara sunulan reklam türüdür. İşletmenizin tanıtımını (ürün, hizmet, firma öyküsü vb.) YouTube üzerinde yaparak sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz.

Uygulama Reklamları: Mobil cihazların kullanımları her geçen gün artmaktadır. Bu artışa bağlı olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik uygulama, oyun, mobil araç sayısı da artış göstermektedir. Google Uygulama reklamları ile milyonlarca uygulamada tanıtımızı yaparak müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

 
google ads talebi
HİZMET TALEBİ Ürünleriniz, markanız, hizmetleriniz başarılı bir şekilde analiz edilerek sizlerden tanıtımını istediğiniz hizmet ve ürünler hakkında bilgi alınır.
etkili analiz
ETKİLİ ANALİZ Hedef kriterleriniz, rakipleriniz analiz edilir. İstediğiniz kelimelerin arama hacimleri araştırılarak uygun reklamlar oluşturulur ve takip edilir.
zengin reklam metinleri
ZENGİN REKLAMLAR Oluşturulan reklamlarda optimize, bütçe belirleme ve takip işlemleri yapılarak kampanya ihtiyacına göre anlık optimizeler gerçekleştirilir.
google ads optimizasyonu
KAZANÇ Kalite puanı yükseltilir. Reklam sonuçları analiz edilir. Farklı kampanya önerileri ile farklı reklam stratejileri sunulur. Maksimum verim elde edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR