TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

E-Ticaret

Profesyonel e-Ticaret yazılımı ve paketleri ile online alışveriş deneyimini müşterileriniz için arttırın! Gelişmiş altyapı ve kodlama, özelleştirilebilir içerikleri, üst düzey kargo ve sipariş yönetimi ve benzersiz bir çok özellik TozSoft'ta!

e-Ticaret 'e TozSoft ile farklı bir giriş yapın. Satışlarınızı arttırmak için doğru tasarım ve SEO altyapısına uygun, benzersiz özellikler, satış sonrası eğitim ve teknik destek, kampanya yönetim modülleri, mobil uyumlu web site, farklı mobil platformlarda kullanılabilen aplikasyonlar ve diğer büyük alışveriş sitelerine (HepsiBurada.com, n11.com vb.) entegrasyon hizmeti ve daha fazlası…

Hızlı Kurulum e-Ticaret

Hızlı Kurulum e-Ticaret

Hızlı Kurulum tarafımızdan gerçekleştirilerek sizlere teslim edilen e-Ticaret yazılımınızda ister eski e-ticaret isterseniz isterseniz ürün sağlayıcılarınızdan XML entegrasyonu ile veri girişleriniz sağlanır.

 

Kolay kullanımına sahip olan yönetim paneli ile istediğiniz gibi sitenizi yeniden özelleştirebileceğiniz gibi, kampanya kurgusu, site içi reklam gibi karmaşık görünen olayları da sadece birkaç tık ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

İşlerinizi kolaylaştıracak modüller ile istediğiniz site içi değişiklikleri gerçekleştirebilir, entegre banka sistemlerimiz veya online ödeme yöntemlerimizde verilerinizi girerek sitenizi kısa sürede satışa hazır hale getirmeniz mümkün.

 

Gelişmiş Altyapı ve Özellikler

Müşterilerinizin kullanabileceği Üyelik Sistemi, Detaylı Filtreleme Sistemi, Favori Ürünler gibi seçenekleri sunabilirsiniz. Kargo Firmaları ile entegrasyon sayesinde müşterileriniz ve siz ürünlerinizin kargo durumlarını kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz.

 

Yenilenen son teknolojik yazılım ile kodlanan e-ticaret sistemi, güçlü sunucu altyapısı ile de desteklenmektedir. TozSoft aldığınız e-ticaret hizmetinizi versiyon güncellemelerinde otomatik olarak günceller ve sizin üzerinizden uğraş verici işlemleri almış olur. Muhasebe yazılımları entegrasyonu ile siparişlerinizin ve stoklarınızın senkronizasyonunu kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Standart e-ticaret paketlerinin yanı sıra konsept e-ticaret ile konsept tasarımlar gerçekleştirebilir; özel e-ticaret hizmeti ile de yalnızca markanıza özel bir e-ticaret yazılımını edinebilirsiniz.

Gelişmiş Altyapı ve Özellikler

Sadece E-Ticaret Yazılımı DeğilTozSoft sizlere sadece e-Ticaret yazılımı sağlamakla kalmıyor. E-Ticaret Danışmanlığı hizmeti ile e-ticaret sitenizde tasarımlarınızdan sosyal medya hesaplarınıza kadar nasıl yönetilmesi gerektiğine kadar destek sağlıyor. Farklı kampanya kurgu fikirleri, ürünlerinize ekleyebileceğiniz satış destekleyici özellikler ya da kullanacağınız reklamlara da destek sağlıyoruz. Hizmet dahilinde site ve ürünlerinizde yer alan SEO hataları, görsel uyumsuzlukları gibi sorunları da sizler için çözüyor; Google Ads (Adwords) reklamlarınızı oluşturup yönetiyor veya Google Merchant ile yeniden pazarlamanızı gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Entegrasyonları

E-Ticaret Entegrasyonları

TozSoft gelişmiş e-ticaret entegrasyonları ile ihtiyaçlarınıza özel olarak geliştirilen ve uygulanan modüller ile işlerinizi kolaylaştırır ve satışlarınızı attırabilirsiniz.

Detaya Git
E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Ürün yelpazesi olan, e-ticarete giriş yapmak isteyen ya da e-ticaret pazarlamasını daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize e-ticaret danışmanlığı hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Detaya Git
Çok Dilli E-Ticaret

Çok Dilli E-Ticaret

TozSoft çok dilli profesyonel e-ticaret paketleriyle markanızı veya firmanıza değer katın. Farklı ülkelerin dil ve para birimlerine göre değişkenlik gösteren profesyonel e-ticaret yazılımı TozSoft'ta!

Detaya Git
Size Özel E-Ticaret

Size Özel E-Ticaret

TozSoft özel e-ticaret yazılım ile benzersiz bir siteye sahip olabilirsiniz. Hem yazılım hem tasarım olarak ürünlerinizi daha fazla müşteriye kavuşturarak onlara eşsiz bir online alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Detaya Git
E-Ticaret Özellikleri

E-Ticaret Özellikleri

TozSoft Profesyonel e-Ticaret Özellikleri ile farklı! Paketlerde yer alan yüzlerce özellik sizleri bekliyor. Her kullanıcıya ve ihtiyaca yönelik hızlı, kusursuz çözümler sunan e-ticaret yazılımı ile tanışın.

Detaya Git
e-Ticaret Konsept Tasarımı

e-Ticaret Konsept Tasarımı

TozSoft Profesyonel e-Ticaret Paketlerinde yer alan yüzlerce özellik sizleri bekliyor. e-Ticaret Konsept Tasarım hizmeti ile ürün, hizmet, marka veya diğer istekleriniz için kreatif, kolay ve işlevsel konsept tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Detaya Git
E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri

TozSoft profesyonel e-ticaret paketleri ve e-ticaret yazılımlarının farklı özellikleri, yenilikçi tasarımları ile güvenli alışveriş siteniz olsun.

Detaya Git
Profesyonel e-Ticaret

Profesyonel e-Ticaret

Kolay kullanım, gelişmiş özellik, kampanya yönetimleri, işlemlerinizi kolaylaştıracak modüller ve ihtiyaçlara yönelik entegrasyonlar ile ileri seviye e-ticaret deneyimine hazır olun!

Detaya Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR