E-Ticaret

Profesyonel e-Ticaret yazılımı ve paketleri ile online alışveriş deneyimini müşterileriniz için arttırın! Gelişmiş altyapı ve kodlama, özelleştirilebilir içerikleri, üst düzey kargo ve sipariş yönetimi ve benzersiz bir çok özellik TozSoft'ta!

e-Ticaret 'e TozSoft ile farklı bir giriş yapın. Satışlarınızı arttırmak için doğru tasarım ve SEO altyapısına uygun, benzersiz özellikler, satış sonrası eğitim ve teknik destek, kampanya yönetim modülleri, mobil uyumlu web site, farklı mobil platformlarda kullanılabilen aplikasyonlar ve diğer büyük alışveriş sitelerine (HepsiBurada.com, n11.com vb.) entegrasyon hizmeti ve daha fazlası…

Hızlı Kurulum e-Ticaret

Hızlı Kurulum e-Ticaret

Hızlı Kurulum tarafımızdan gerçekleştirilerek sizlere teslim edilen e-Ticaret yazılımınızda ister eski e-ticaret isterseniz isterseniz ürün sağlayıcılarınızdan XML entegrasyonu ile veri girişleriniz sağlanır.

 

Kolay kullanımına sahip olan yönetim paneli ile istediğiniz gibi sitenizi yeniden özelleştirebileceğiniz gibi, kampanya kurgusu, site içi reklam gibi karmaşık görünen olayları da sadece birkaç tık ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

İşlerinizi kolaylaştıracak modüller ile istediğiniz site içi değişiklikleri gerçekleştirebilir, entegre banka sistemlerimiz veya online ödeme yöntemlerimizde verilerinizi girerek sitenizi kısa sürede satışa hazır hale getirmeniz mümkün.

 

Gelişmiş Altyapı ve Özellikler

Müşterilerinizin kullanabileceği Üyelik Sistemi, Detaylı Filtreleme Sistemi, Favori Ürünler gibi seçenekleri sunabilirsiniz. Kargo Firmaları ile entegrasyon sayesinde müşterileriniz ve siz ürünlerinizin kargo durumlarını kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz.

 

Yenilenen son teknolojik yazılım ile kodlanan e-ticaret sistemi, güçlü sunucu altyapısı ile de desteklenmektedir. TozSoft aldığınız e-ticaret hizmetinizi versiyon güncellemelerinde otomatik olarak günceller ve sizin üzerinizden uğraş verici işlemleri almış olur. Muhasebe yazılımları entegrasyonu ile siparişlerinizin ve stoklarınızın senkronizasyonunu kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Standart e-ticaret paketlerinin yanı sıra konsept e-ticaret ile konsept tasarımlar gerçekleştirebilir; özel e-ticaret hizmeti ile de yalnızca markanıza özel bir e-ticaret yazılımını edinebilirsiniz.

Gelişmiş Altyapı ve Özellikler

Sadece E-Ticaret Yazılımı DeğilTozSoft sizlere sadece e-Ticaret yazılımı sağlamakla kalmıyor. E-Ticaret Danışmanlığı hizmeti ile e-ticaret sitenizde tasarımlarınızdan sosyal medya hesaplarınıza kadar nasıl yönetilmesi gerektiğine kadar destek sağlıyor. Farklı kampanya kurgu fikirleri, ürünlerinize ekleyebileceğiniz satış destekleyici özellikler ya da kullanacağınız reklamlara da destek sağlıyoruz. Hizmet dahilinde site ve ürünlerinizde yer alan SEO hataları, görsel uyumsuzlukları gibi sorunları da sizler için çözüyor; Google Ads (Adwords) reklamlarınızı oluşturup yönetiyor veya Google Merchant ile yeniden pazarlamanızı gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Entegrasyonları

E-Ticaret Entegrasyonları

TozSoft gelişmiş e-ticaret entegrasyonları ile ihtiyaçlarınıza özel olarak geliştirilen ve uygulanan modüller ile işlerinizi kolaylaştırır ve satışlarınızı attırabilirsiniz.

Detaya Git
E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Ürün yelpazesi olan, e-ticarete giriş yapmak isteyen ya da e-ticaret pazarlamasını daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize e-ticaret danışmanlığı hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Detaya Git
Çok Dilli E-Ticaret

Çok Dilli E-Ticaret

TozSoft çok dilli profesyonel e-ticaret paketleriyle markanızı veya firmanıza değer katın. Farklı ülkelerin dil ve para birimlerine göre değişkenlik gösteren profesyonel e-ticaret yazılımı TozSoft'ta!

Detaya Git
Size Özel E-Ticaret

Size Özel E-Ticaret

TozSoft özel e-ticaret yazılım ile benzersiz bir siteye sahip olabilirsiniz. Hem yazılım hem tasarım olarak ürünlerinizi daha fazla müşteriye kavuşturarak onlara eşsiz bir online alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Detaya Git
E-Ticaret Özellikleri

E-Ticaret Özellikleri

TozSoft Profesyonel e-Ticaret Özellikleri ile farklı! Paketlerde yer alan yüzlerce özellik sizleri bekliyor. Her kullanıcıya ve ihtiyaca yönelik hızlı, kusursuz çözümler sunan e-ticaret yazılımı ile tanışın.

Detaya Git
e-Ticaret Konsept Tasarımı

e-Ticaret Konsept Tasarımı

TozSoft Profesyonel e-Ticaret Paketlerinde yer alan yüzlerce özellik sizleri bekliyor. e-Ticaret Konsept Tasarım hizmeti ile ürün, hizmet, marka veya diğer istekleriniz için kreatif, kolay ve işlevsel konsept tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Detaya Git
Profesyonel e-Ticaret

Profesyonel e-Ticaret

Kolay kullanım, gelişmiş özellik, kampanya yönetimleri, işlemlerinizi kolaylaştıracak modüller ve ihtiyaçlara yönelik entegrasyonlar ile ileri seviye e-ticaret deneyimine hazır olun!

Detaya Git

E-Ticaret

E-ticaret sayesinde binlerce firma klasik ticaret sistemlerinden daha fazla para kazanıyor. Eğer yeni bir web sitesiyle yolunuza devam etmek istiyor ya da e-ticarete yeni girmeyi düşünüyorsanız Tozsoft firmamızdan destek alabilirsiniz. Profesyonel e-ticaret yazılım, doğru bir tasarımla ve kaliteli bir SEO çalışmasıyla ticarete ve online alışveriş dünyasına etkili bir adım atabilirsiniz. Satışın sonrasında da süren desteklerimiz, sürekli devam eden eğitimlerimiz ile kaliteli bir sisteme sahip olacaksınız. Kurduğumuz web sitelerin hepsi de mobil uyumludur. Akıllı telefonlarla da açılabilmektedir. Ayrıca sitenizi köklü alışveriş siteleriyle de entegre edebilirsiniz.

Hızlı Kurulum E-Ticaret Sitesi

Hızlı Kurulum E-Ticaret Sitesi

Siteniz bize gerekli bilgilerinizi iletmenizin ardından çok kısa sürede kurulur ve size teslim edilir. Bu sayede günlerce, haftalarca sitenize kavuşmak için beklemek zorunda kalmazsınız. Firmamız tarafından kurulan e-ticaret sitelerinin en büyük özelliklerinden biri de kolay kullanıma sahip sitenizin birçok alanına erişeleceğiniz yönetici (admin) panelidir. E-ticaret yazılımı ve size özel olan kullanıcı paneliniz Türkçe olarak kullanımınıza sunulur. İstediğiniz her değişikliği kendiniz anında yapabilirsiniz. Siteye ürün ekleme ya da ürün silme, ürün bilgilerini düzenleme, kargo yöntemlerini ekleyip silme gibi birçok özelliği e-ticaret siteniz için kendiniz değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu değişiklikleri kendiniz yapabilmeniz için de firma yetkililerimiz sizin sürekli yanınızda olacaktır.

Farklı Özelliklere Sahip E-Ticaret Yazılımı

Firmamızın size e-ticaret yazılımı kurulumunda sunduğu birçok özellik bulunuyor. Bu ekstra özellikler sayesinde rakiplerinizden her daim önde olacaksınız.

Bu özellikleri:

● Favori ürün ekleme

● Üyeliğe özel avantaj ekleme

● Detaylı bir şekilde filtre yapabilme vb. özellikler olarak sayabiliriz.

Ayrıca e-ticaret sitenizi herhangi bir kargo firması ile anlaşarak onlara sitenizde müşterilerinize kargo seçeneği olarak sunabilirsiniz. Sitenizde kargo firmalarının linkleri sayesinde bir entegrasyon sistemi kurabilir, müşterilerinizin kargolarını bu kısımlardan takip edebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip E-Ticaret Yazılımı

Profesyonel E-Ticaret Sitesi ve Kaliteli Bir Alt Yapı İçin

E-Ticaret yazılımızın en önemli özelliği kaliteli bir sistem üzerine kurulup kurulmadığıdır. Hantal çalışan, müşterilerin sayfalar arasında gezmek için uzun süre beklediği sitelerden kazanç sağlayamazsınız. Tozsoft e-Ticaret olarak kurduğumuz sitelerdeki bilgileri güçlü bir sunucuda barındırıyoruz. Ayrıca e-Ticaret sitenizle ilgili tüm güncellemeleri de sitenize anında yansıtıyoruz. Bizimle çalıştığınız süre boyunca siteniz her daim güncelliğini koruyacaktır. Siteniz üzerinde kuracağımız muhasebe alt yapısı sayesinde her ürününüzün stokunu kolayca takip edebilir, stok ayarlamalarını yapabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetleri

Sitemizde sadece yazılım hizmeti vermiyoruz. Ayrıca e-ticaret konusunda ihtiyacınız olan her türlü danışmanlık hizmetini de vermekteyiz. Sitenizin tasarımının değiştirilmesi, sosyal medyadaki hesaplarınızın yönetimini nasıl yapmanız gerektiği gibi konularda da her zaman yanınızdayız. Sitenize vereceğimiz destekler sayesinde farklı kurgularla kampanyalar düzenleyecek, ürünlerinize onların daha hızlı satılması için yeni özellikler ekleyeceksiniz. Bunların yanında Google Adwords gibi reklam hizmetlerinde de çalışma arkadaşlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Alacağınız hizmetin içerisindeki pakette SEO ile ilgili hataların çözümünü sağlıyor, görseller ile yazılarda uyumsuzluklar varsa çözüyoruz.

Modül ve Entegrasyon Seçenekleri

Entegrasyon seçenekleri sayesinde e-ticaret sitenizi herhangi bir muhasebe programıyla entegre edebilirsiniz. Bu sayede gelirlerinizi ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilir, faturalarınızı site içerisinde oluşturabilirsiniz. Bu aşamada hiçbir program ile uyumsuzluk da yaşamayacaksınız. Muhasebe programlarının yanında siteniz Hepsiburada sitesi ile de entegre edilebilmektedir.

Ayrıca N11 sitesi ile de entegre çalışabilirsiniz. Bu da sizin hem kendi sitenizden hem de pazar yeri sitelerinden gelen siparişleri aynı ekran üzerinden kontrol edebilmenizi, karışıklık yaşamamanızı sağlar. Tüm bunların haricinde ürünleri tedarik edeceğiniz toptancılardan XML dosyası alabilir ve bunları sitenize kaydederek tüm ürünlerin ve bu ürünlerin yazı ile resimlerinin sitenize otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sizi hem fazla iş yükünden hem de boşa zaman harcamaktan kurtaracaktır.

Farklı Dillerde Satış Yapabilirsiniz

Markaların birçoğu satışlarını artık yurt dışına da yapıyor. Bu satışlar sayesinde de hem daha fazla kâr elde edebiliyor hem de devletin verdiği ihracat desteklerinden yararlanabiliyorlar. Tozsoft Çok Dilli e-Ticaret Paketleri ile siteniz birçok farklı dilde satış yapabilecek. Farklı dillerin yanında sitede dolar ya da Euro gibi yabancı para birimleriyle de sipariş alabilirsiniz. Siteye giriş yapıldığında bölgeye göre site dili ve para birimi otomatik olarak çevrilmektedir.

Sitenize gireceğiniz fiyatları isterseniz her para birimi için farklı miktarlarda da girebilirsiniz. Sitenizde yer alacak olan yabancı diller sınırsızdır. İstediğiniz sayıda dili ekleyebilir, bu sayede her ülkeye satış yapabilirsiniz. Sitedeki kargo yöntemlerini de yine bölge ve ülkeye göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Profesyonel e-ticaret yazılımları ile hayatınızı kolaylaştırın.

E-Ticaret Sitelerinin Özellikleri

Siteniz kurulum aşamasında eklenen birçok özellikle birlikte size teslim edilir. Geniş bir web alanı, firmanıza özel uzantıya sahip mail adresi, SSL güvenlik sertifikası bu özelliklerden bazılarıdır.

Bunların yanında:

● Her ürün altında benzer nitelikteki başka ürünleri önerebilir,

● Siparişlerinizi detaylı bir şekilde takip edebilir,

● Kargoyu ekleyerek hem sizin hem de müşterinizin anlık olarak bilgilendirilmesini sağlayabilir,

● Sizden başka kullanıcılar da ekleyebilir,

● Müşterilerin sepetlerine ekledikleri ürünleri görebilir,

● Facebook, İnstagram gibi sosyal platformlarda yer alan hesaplarınızda site ile entegreli ürünler paylaşabilirsiniz.

Bu özellikler ihtiyaçlarınıza yönelik paketlerimiz de bulunan yenilikçi özelliklerdir. Ayrıca sitenizde varsayılan ve kurulumda yüklenen varsayılan tasarımları kullanabileceğiniz gibi farklı paketlerde yer alan tasarım oluştur seçeneği ile de kendi tasarımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu tasarımların renklerini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Yine butonlar, yazı tipleri gibi özellikler de sizin tarafınızdan değiştirilebilmektedir. Temsilcilerimizden size logo tasarlamalarını da isteyebilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri

Sitemizde birçok e-ticaret paketi bulunuyor. Bu paketler arasından sizin için ihtiyacınıza en uygununu seçebilir ve siparişini verebilirsiniz. Tüm paketlerimiz kredi kartına 12 taksit avantajıyla satılmaktadır. Sitelerimizin özellikleriyse alacağınız pakete göre değişmektedir. E-ticaret paketini teslim almanız ardından sizlerle iletişime geçilir gerekli kurulum ve ayarlar yapıldıktan sonra anahtar teslim siteniz teslim edilir.

TozSoft Profesyonel E-Ticaret Paketleri sayesinde artık siz de kurumunuzu daha çok müşteriye tanıtacak, satışlarınızı ekstra artıracaksınız. Üstelik tüm bunlar için yüksek meblağlar ödemenize de gerek yok.

Gerçekten uygun ücretler ile site sahibi olabilmek için yapmanız gereken bize ulaşmak. Sitemizde teklif alma bölümlerinden bize bilgilerinizi bırakarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Sizde dilerseniz ücretsiz demo talebinde bulunarak site kullanımınız ardından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizde yeni nesil e-ticaret için TozSoft'u tercih edin…

E-ticaret, kelime anlamı olarak elektronik ticaret olarak geçer. Ürün veya hizmetlerin satışının bir internet sitesi kullanılarak online olarak yapılması ve çeşitli ödeme yöntemlerim ile ödeme alınmasıyla sonuçlanan online alışveriş yöntemidir. E-ticarette avantaj 7/24 açık bir mağazaya sahip olmak ve lokasyon sınırlı ürün satışı yapmamaktır.

Kurulumunu yaptığınız e-ticaret üzerinden tüm satışlarınızın vergilendirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple e-ticaret sitesi kurmak ve online sanal pos ödeme yöntemlerini kullanmak için şahıs veya adi ortaklı bir firmanızın olması ve ticari faaliyet göstermeniz gerekmektedir. Eğer bu şartları taşıyorsanız sizde kendi e-ticaret sitenizi kolaylıkla kurabilirsiniz.

Profesyonel e-ticaret, ürün yönetiminden kampanya yönetimine; raporlamadan sipariş süreç özelliklerinin yönetimine; yeniden pazarlamadan tüm site içi SEO düzenlemelerine kadar tüm e-ticaret süreçlerine hakim olduğunuz e-ticaret yönetimidir. Profesyonel eticarette amaç sistemimizin size sunduğu tüm imkanları doğru kullanarak satışları arttırmaktır.

E-ticaret sitesi kurmak için ilk olarak satış yapacağınız ürün, kategori ve markaları belirleyin. Ardından profesyonel e-ticaret yazılımı edinin. E-ticaret yazılımı edindikten sonra ödeme almak için sanal pos yöntemlerinden birine başvurarak online mağazanıza entegrasyonunuzu gerçekleştirin. Ardından reklam kampanyaları ile siteniz üzerinden satış yapmaya başlayın.

E-Ticaret entegrasyonu siteniz üzerinde gerçekleştirmeniz gereken işlemlerin sitenize entegresi ile daha kolay gerçekleştirilmesi veya satış yaptığınız diğer platformlarla senkronize bir sistem olarak tüm sipariş ve ürünlerinizi bir site üzerinden yönetmenize imkan sağlar. Muhasebe, XML Alma/Verme, Pazaryeri Entegrasyonu gibi entegrasyonlar bu sisteme dahildir.

E-ticaret danışmanı kurmuş olduğunuz online satış sitesinin tüm süreçlerini yöneten kişidir. Ürün yönetimi, kategori yönetimi, marka itibar yönetimi, kampanya yönetimi, sosyal medya yönetimi, pazaryerleri satışlarının yönetimi, kullanıcı deneyimi deneyimi, eticaret analiz raporlama işlemleri e-ticaret danışmanı tarafından yapılarak satış ve kar arttırımı hedeflenir.

Çok dilli e-ticaret sadece bir ülke ve bir para birimine bağlı kalmadan farklı ülkelere ve farklı para birimlerinde satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret altyapısıdır. Çok dilli e-ticaret yazılımı ile sitenizin farklı dillerdeki SEO ayarlamalarını da uçtan uca sağlayarak reklam kampanyaları ile dilediğiniz ülkeye satış yapabilir ve karınızı arttırabilirsiniz.

Markaya özel e-ticaret tasarımı tamamen markanıza ait olan bir arayüz tasarlaması ile e-ticaret sitenizin kurulumudur. Marka sahibi olarak sitenizin tüm alanları markanızın ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak, kullanıcı deneyiminin optimize edildiği, tüm e-ticaret unsurları özel analiz edilerek markanıza özel tasarım e-ticaret yapılır.

Bir e ticaret sitesinde olmazsa olmaz özellerin içinde SEO uyumlu alt yapısının olması, kullanıcı deneyiminin geliştirilmesi, ürün ve sipariş süreçlerinin yönetimi, ileri düzey kargo yönetimi, muhasebe sistemleri ile entegrasyon, pazaryerleri ile entegrasyon, analiz ve raporlama araçları gibi kritik olan önemli özelliklerdir.

Günümüzde artan mobil cihaz ve akıllı telefon kullanımı eticaret sitelerininde mobil uyumlu olmasına yol açtı. Tüm mobil cihazlardan kolay kullanım, mobil uyumlu yeniden pazarlama, mobil uyumlu e-ticaret kullanıcı deneyimi ve responsive web tasarım ile her çözünürlüğe uygun tasarım ile mağazanızın kullanılabilirliliğini arttırın

E-Ticaret paketlerimizde sizlerden domaininize özel olarak tanımlanan lisans bedeli alınacaktır. Ardından sizlerden yıllık olarak hosting, hosting bakım, güvenlik vb. gibi sitenizin performans ve güvenliğinin sürdürebilirliliği için yıllık yenileme bedeli alınmaktadır.

TozSoft olarak Basic ve Advanced e-Ticaret paketlerimizde herhangi bir tasarım işlemi olmayıp hazır tasarım kullanılmaktadır. Business+ E-ticaret paketinde önceden hazırlanmış tasarımları kullanabilirken Ultimate E-ticaret paketinde size özel arayüz tasarlanır.

Evet. E-ihracat paketlerimiz ile dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinize satış yapabilirsiniz. Klasik e-ticaret siteleri içerisinde sizlere sunduğumuz modül ve eklentiler sayesinde istediğiniz pazarlara giriş yapabilir, yeni satış stratejileri gerçekleştirebilirsiniz.

Stoksuz satış diğer bir deyişle dropshipping yapmak için gerekli bağlantılarınızı belirleyip, gerekli ayarlamalar ve altyapıları gerçekleştirdikten sonra TozSoft e-ihracat paketlerine özel modül ve eklentiler ile kolaylıkla dropshipping (stoksuz satış) yapabilirsiniz.

Entegrasyon altyapımızda bulunan tüm pazaryerleri ile entegre olarak çalışıyoruz. Sizde TozSoft e-Ticaret Paketleri ile Trendyol, HepsiBurada, GittiGidiyor, n11.com, epttavm.com, ÇiçekSepeti ve diğer opsiyonel e-ticaret pazaryeri siteler ile entegrasyon yapabilmekteyiz.

e-Ticaret paketlerimiz belirlenirken giriş seviye kobilerde kurumsal markalara kadar tüm seviyelerde ihtiyaç duyulan özellikler göz önünde bulundurularak belirlendi. Fakat tüm e-ticaret paketlerimizde profesyonel olarak e-ticaret sitenizi yönetebilirsiniz.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR