Tozsoft Blog

TozSoft Blog yazılarımız ile sizlere sektör ile ilgili güncel konulardan haberler, siteniz için yararlı olabilecek araçların kullanımı, ipuçları,karşılaşabileceğiniz hatalar ile ilgili çözümler, yazılımcılara yönelik alternatif optimizasyon yömtemleri gibi bir çok konuda bilgi alabilir, ileriye yönelik başarılı adımlar atabilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatları

 Web Tasarım Fiyatları

web tasarım fiyatları

Son günlerde sıkça gelen sorulardan sonra bu konuyu yazmaya karar verdik…

Web tasarımı kişiye özel verilen bir hizmet olduğundan bu işin malesef belli bir liste fiyatı olmuyor…  o zaman sizinde “piyasada  karşımıza çıkan 49 TL’ ye web sitesi, 299 TL’ siteler  ne peki ”  dediğinizi duyar gibiyiz? , bunlar  hazır sistemler dediğimiz genelde wordpress, joomla, drupal…vs gibi açık içerik kod yapısına sahip sitelerdir, size özel yazılımlar ve tasarımlar değildir ve olması olanaksızdır.Bu fiyatı belirleyen unsurların başında özgün ve kişiye özel tasarımlar olması, kaliteli kodlama, uzmanlık ve zaman maliyet unsurlarını etkileyici faktörlerdir

Web tasarımı fiyatı alabilmek için öncelikle yapmanız gereken birkaç iş var bunlar;

  1.  Sitenizin haritasını çıkarın ( Sitede olabilecek sayfa başlıkları çıkarın)
  2. Beğendiğiniz ve rakiplerinizin web sitelerinin bir listesini yapın.
  3. Sitenizde ürün girişi, çıkışı, yazı ekleme gibi fonksiyonlar  olup olmadığını siteyi yönetmek isteyip istemediğiniz kararlaştırın.

bu 3 madde tam olmasa da bizim kafamızda tasarım ve maliyet açısından 3 aşağıya 5 yukarı bir fikir oluşturur ve size ortalama bir fiyat listesi çıkarmamızı sağlar.Fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız ve yeriniz İstanbul’ da ise müşteri temsilcilerimiz size yerinizde sunum yaparak daha sağlıklı bilgi ve fiyat verecektir.

Profesyonel bir hizmeti kaliteli bir firmadan almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Size sektörünüzdeki en iyi web sitesini en optimize bütçe ile teslim edelim. Siz de hem kaliteli bir web sitesine hem de iyi bir arama motoru optimizasyonuna sahip olun.

🎁 E-Ticaret Paketlerimizi
15 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

ÜCRETSİZ DENEYİN

TozSoft

Web Hizmetleri, e-Ticaret Yazılımı, e-Ticaret Danışmanlığı ve e-Ticaret Modül Entegrasyonları İçin Profesyonel Destek

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR