TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

İstanbul Web Tasarım

Türkiye'nin en yoğun ili olan İstanbul aslında birçok markayı da bünyesinde bulundurmaktadır. İstanbul Web tasarım hizmetimiz ile İstanbul'daki müşterilerimize kalite ve kurumsallıktan ödün vermeden web tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Kreatif Web Tasarım İstanbul

İstanbul Web Tasarım ile Markanızı Tanıtın!

Kreatif Web Tasarım ile müşterilerinize yeni bir web sitesi sunun. Markanızın sunduğunuz hizmeti, ürünlerinizi, markanızı başarılı şekilde yansıtan, kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi ile müşterilerinizle etkileşiminizi arttırın. Amaçlarınızı ve hedeflerinizi tam olarak yansıtan web sitesi, müşterilerinizin siteniz içerisinde hızlı reaksiyon almasını sağlamaktadır. İçerik olarak zengin ve basit, tasarım olarak sektörel ve sade web siteleri bu hizmette birincil hedef olmalıdır. Sonuç olarak kurumsal kimliğiniz desteklenmeli reaksiyona geçirici rötuşlar ile diğer web siteleri arasından farkınızı koymalısınız. TozSoft sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda benzersiz tasarım fikirleri sunar.

İstanbul profesyonel web tasarım şirketlerinden biri olan TozSoft olarak; yeni bir web sitesi tasarımına başlamak, bizi her zaman heyecanlandırmıştır. Yeni bir firma ve sektör tanımak, bu sektörün ihtiyacını belirlemek, müşterilerimizin bakış açılarını analiz ederek net bir şekilde görmek; her daim işimizi en doğru yapmamızı sağlamaktadır. ‘Kurumsallık’ çerçevesinden çıkmadan kaliteli bir web tasarım oluşturmak için dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır ve bunların da bilincinde olarak müşterilerimize her zaman tam olarak kurumsal kimliklerini yansıtan başarılı web tasarım ve web yazılım çözümleri sunmaktayız.

 

Kurumsal Web Tasarım ile Fark Yaratın

Bu önemli zamanı en iyi şeklide değerlendirip kolay kullanımı olan, kullanıcı dostu, sade, kurumsal, amacına uygun, arama motorlarındaki sıralamalarda rakiplerine kıyasla fark yaratacak, web ile uyumlu ve kaliteli bir web sitesi tasarımına sahip olmalısınız. Bizler TozSoft olarak bu gayenize ulaşmanız için her daim yanınızdayız. İstanbul Web Tasarım hizmeti ile İstanbul firmalarına kreatif web tasarım hizmeti sunmaktayız. SEO uyumlu web siteleri ile markanızı tanıtın.

İstanbul, web tasarım sektörü açısından Türkiye de lider konumda denilebilir. İstanbul hem web tasarım firmaları hem de web tabanlı projeler açısından açık ara öndedir. ‘Kitabı kapağına göre yargılamayın.’ sözünü hep duymuşsunuzdur, fakat gerçek böyle midir? Herkes sizi ve işinizi projelerinizin imajı ile yargılamaz mı? İşte aynısı web siteniz içinde geçerlidir ve dolayısıyla web siteniz sizi internet dünyasında ve sanal ortamda tanıtan bir numaralı kimliğinizdir. TozSoft olarak amacımız sizin hayalinizdeki web sitesini en iyi şekilde oluşturmak ve tıpkı firmanız gibi her zaman gelişmesini sağlamaktır.

İstanbul Web Tasarım

Başarılı Kurumsal İstanbul Web Tasarım Kuralları

Profesyonel bir web sitesi oluşturmak için marka analizi önemli yer arz etmektedir. Marka değerini sağlıklı bir çekilde kullanıcıya aktarmak için sistematik bir şekilde çalışılmalı, tasarımın her aşaması adım adım titizlikle incelenmelidir.

Arama motorlarına uyumlu web sitelerinin bulunabilirliği yüksektir. İç SEO ve dış SEO kriterlerine uyularak hazırlanmalıdır.

Markanızın renk, slogan, sektör ve hizmetleri web tasarım için özel olarak analiz edilmelidir.

Kullanıcı deneyimi (UX) yükseltilerek kullanıların yönlendirilmeleri doğru bir şekilde yapılmalıdır. UX çalışmaları site gelirlerini arttırır.

Web siteniz için kriter sayılabilecek kodlama kurallarına uyulmadılır.(W3C standartları, karakter seti, CSS ,JavaScript vb.)

Web siteniz responsive tasarım kuralları çerçevesinde ile tüm cihazlara uyumlu olmalıdır.

Sitenizde yer alan görsel ve işitsel öğeler optimize edilerek boyutları minimize edilmelidir.

Sitenizi sosyal medya çalıştırmaları, özgün içerik üretimi ve SEO çalışmaları ile özgünleştirin.

 

İstanbul Web Tasarım İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettiği web tasarımı hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve müşteriden gelen istekler analiz edilir. Hazırladığımız web tasarım taslağı ile karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin müşterilere sunulması ile ortaya çıkan fikirler ile tasarımcı arkadaşlarımızın sunumu doğrultusunda hazırlanan yeni taslak ile web sitesinin tasarımı onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revize işlemlerinin tamamlanmasının ardından müşterinin onayı alınır.

Kodlama : Müşterimiz tarafından onaylanan web tasarımı, her tarayıcıya ve cihaza uyumlu, W3C standartlarına uygun ve sertifikalı, %100 SEO uyumlu kodlama ile hazırlanır. Türkiye lokasyonlu ve %99.9Uptime a sahip sunucularımızda yayına hazırlanır.

Web Sitesinin Yayınlanması : Sitenin yayına verilmesini takiben, site map çalışması, anahtar kelime analizleri ve meta taglarının eklenmesinin ardından tüm dünyaca benimsenmiş arama motorlarının veri tabanlarına, hazırladığımız web sitesi eklenir ve web sitesi müşteriye teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR