Turkish Towel USA Özel Tasarım E-Ticaret

TurkishTowelUSA; Türk Havlusu koleksiyonlarından oluşan jakarlı, dokuma, armürlü dokuma, baskılı havlu ürünleri üretmektedir.

Turkish Towel USA Özel Tasarım E-Ticaret

Turkish Towel USA Özel Tasarım E-Ticaret

Sağlanan Hizmetler

* Web Tasarım
* Yönetim (Admin) Paneli
* Arama Motoru Optimizasyonu (SEO Optimizasyon)
* Domain
* e-Ticaret
* Çok Dilli E-Ticaret
* Özel Tasarım
* Hosting

Turkish Towel Web Sitesi, Toz.com.tr tarafından yönetim panelli olarak hazırlanmıştır. E-Ticaret web sitesi olarak özel tasarım sunulan müşterimize aynı zamanda çok dilli e-ticaret modülü de entegre edilmiştir.

Müşterinin istekleri göz ününde bulundurularak hazırlanan web tasarım SEO uyumlu alt yapı kullanılarak geliştirilmiştir. Dinamik yapı ile tüm mobil ve akıllı cihazlara uyumlu olan web sitesi müşterinin tüm ihtiyaçları göz önünde bulunarak gerçekleştirilmiştir.

Chicago merkezli bir şirket olan TurkishTowelUSA; Türk Havlusu koleksiyonlarından oluşan jakarlı, dokuma, armürlü dokuma, baskılı havlu ürünleri üretmektedir.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yetenekli tekstil zanaatkârları tarafından yaratılan güzel, eşsiz, el yapımı ürünler sunan Turkish Towel USA ürünlerini türk pamuğundan üretilmektedir.

Ürünlerinin % 100 üst sınıf olmasını sağlamak için birçok tedarikçimiz ile çok çalışıyoruz. Çevre dostu ürünlerimizi ve en son modaya uygun ürün çeşitlerini içeren en kaliteli iplikleri sadece Türkiye kalitesinde üretmekte olan Turkish Towel USA, TranquilUSA adı ile de anılmaktadır.

TurkishTowelUSA; Türk Havlusu koleksiyonlarından oluşan jakarlı, dokuma, armürlü dokuma, baskılı havlu ürünleri üretmektedir.

Projeye Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR