Ofisim Market E-Ticaret

Ofisim Market; ofisinizde kırtasiye malzemelerinden gıda ürünlerine kadar ihtiyacınız olan her şeyi alabildiğiniz bir e-ticaret sitesidir.

Ofisim Market E-Ticaret

Ofisim Market E-Ticaret

Sağlanan Hizmetler

* Web Tasarım
* Yönetim (Admin) Paneli
* Arama Motoru Optimizasyonu (SEO Optimizasyon)
* Domain
* e-Ticaret
* Özel Tasarım
* Hosting

Ofisim Market Web Sitesi, Toz.com.tr tarafından yönetim panelli olarak hazırlanmıştır. E-Ticaret web sitesi olarak farklı tema tasarım sunulan müşterimize aynı zamanda gelişmiş e-ticaret modülü de entegre edilmiştir.

Müşterinin istekleri göz ününde bulundurularak hazırlanan web tasarım SEO uyumlu alt yapı kullanılarak geliştirilmiştir. Dinamik yapı ile tüm mobil ve akıllı cihazlara uyumlu olan web sitesi müşterinin tüm ihtiyaçları göz önünde bulunarak gerçekleştirilmiştir.

İstanbul merkezli bir şirket olan Ofisim Market; ofisinizde kırtasiye malzemelerinden gıda ürünlerine kadar ihtiyacınız olan her şeyi alabildiğiniz bir e-ticaret sitesidir.

Ofisleriniz ve bürolarınız için kağıt ürünleri, kartuş ve toner malzemeleri, gıda ve mutfak ürünleri ile ofis kırtasiye malzemelerini satın alabilirsiniz.

Ofisim Market, siparişlerini online kredi kartı ile alıyor. Sanal POS Entegrasyonu ile tüm kartlardan sipariş alan web sitesi gelişmiş yönetim modülü ile sitenin neredeyse her alanına müdahele edebiliyor.

Ofisim Market; ofisinizde kırtasiye malzemelerinden gıda ürünlerine kadar ihtiyacınız olan her şeyi alabildiğiniz bir e-ticaret sitesidir.

Projeye Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR