Berceste Hotel Web Tasarımı

Çanakkale Ayvalık'ın en eşşiz mekanlarından olan Berceste Hotel, TozSoft Web Hizmetleri ve Web Tasarım ile işlevsel bir web sitesine sahip oldu!

Berceste Hotel Web Tasarımı

Berceste Hotel Web Tasarımı

Sağlanan Hizmetler

* Web Tasarım
* Yönetim (Admin) Paneli
* Oda Yönetimi
* Otel Check-in / Check-Out Sistemi
* Hosting

Toz.com.tr hizmetleri ile yeni bir görünüme kavuşan, Berceste Hotel Web Sitesi; eski web sitesinin görünümünden kurtularak güncel teknolojiler ile donatılmış yeni bir web sitesine sahip oldu. Müşteri istekleri göz önünde bulundurularak siteye ihtiyaca yönelik çözümler sunuldu ve bazı eklentiler optimize edildi.

SEO uyumlu web tasarım ile rakiplerinin bir adım önüne geçerken; dinamik ve zengin içeriği ile siteyi ziyaret kullanıcıların daha çok sitede kalması hedeflenmiştir.

Otel sitelerine özel bir hizmet olan hızlı ve kolay check-in ve check-out eklentisi ile müşterilerin kolay bir şekilde rezervasyon yapmasına olanak sağlanmıştır. Özel Foto Galeri eklentisi ile hotel tanıtımının daha etkili yapılması gerçekleştirilmiştir. Otele ve mekana özgü aktiviteleri siteye eklentisi sağlanmış; oda kontrolü ile hotel odalarının özelliklerini kolay şekilde ekleyebileceği bir sistem sağlanmıştır.

Çanakkale Ayvalık'ın en eşşiz mekanlarından olan Berceste Hotel, TozSoft Web Hizmetleri ve Web Tasarım ile işlevsel bir web sitesine sahip oldu!

Projeye Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR