TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Logo Tasarımı

Logo tasarımı bizim için sadece grafiksel çalışmanın bir ürünü değil; sizi ve kurumsal kimliğinizi en doğru bir şekilde temsil edecek sanatsal bir çalışmanın ürünüdür.

Logonuz kurumsal firmanızı en iyi şekilde yansıtan ve bir nevi kimliğiniz olan bir semboldür. Kurumlarınız için büyük bir önem arz eden logo, profesyonel olarak tasarlandığında firmanızla özdeşleşecek ve akılda kalmasını sağlayacak güçlü bir araca dönüşecektir. TozSoft sektörünüze uygun olarak markanızı en iyi yansıtan logoları sizler için tasarlar.

Logo Tasarımı

Yaratıcı Logo Tasarımı

Logo tasarımı, genelde Logotype denilen yazı öğeleriyle ve amblem denilen grafiksel öğelerin bir araya gelmesiyle oluşur.

Kaliteli bir logo için gerekli ana unsurlar olan akılda kalıcılık, sadelik ve fark edilebilirlik doğru bir şekilde harmanlandığında ortaya muhteşem çalışmalar çıkacaktır.

Bu bağlamda TozSoft olarak öncelikle firmanızı inceler ve sizi diğer firmalardan ayıran ve sizi en iyi yansıtan öğeleri tespit edip bu öğeleri logonuza uygularız. Bu nedenle ortaya çıkan logo sadece grafiksel çalışmanın bir ürünü değil; sizinle bütünleşecek sanatsal çalışmanın ürünü olacaktır.

Sonuç olarak kurumsal logo tasarımı bizim için sanatsal bir çalışmadır. İki harfi yan yana veya üst üste koymaktan çok daha fazlasıdır.

 

Yaratıcı Kurumsal Logo

Logo, firmanızı tanıtmak için kullanabileceğiniz kurumsal kimliğinizin ilk aşamasıdır.Bu nedenle Logonuz firmanızı gerçekten temsil edecek kalitede, sade ve akılda kalıcı olmalı aynı zamanda da yaptığınız işi ve kurumunuzu en iyi şekilde ifade etmelidir.

Toz'un uzman kadrosu ile bu şekilde bir logoya sahip olabilirsiniz. Başarılı olamayan ve kurumunuzu güçlü bir şekilde temsil edemeyen bir logoya sahipseniz, markanız sürekli olarak zarar görecektir. Bu yüzden kaliteli ve iyi bir logoya her firmanın ihtiyacı vardır.

Logo tasarımı tecrübe isteyen bir iş olduğunu bildiğimiz için markanızı bu alanda temsil etmek, bizim için heyecanlı ve keyifli bir iştir. Bu düşünceyle buluştuğumuz müşterilerimize, güzel ve kaliteli bir logo oluşturmak ve onları mutlu etmek için buradayız.

Yaratıcı Logo Tasarımı
Logo Tasarım Hizmeti

Özgün, Efektif ve Kreatif

TozSoft, Grafik Hizmetleri ile tamamen özgün bir şekilde marka ruhunu yansıtmayı hedefliyoruz. Estetik ve efektif logo/renklerle kurumsal bütünlük sağlayarak markanıza/firmanıza artı değerler katmayı planlıyoruz. Başarılı bir logo çalışması kurumsal itibar, reklam çalışması, marka tanıtımı başta olmak üzere birçok konuda fayda sağlar. İstanbul logo tasarım firmaları içerisinde sizlere akılda kalıcı bir logo tasarımı için ilk iş aşağıdaki formu doldurun. Yaratıcı: Markanızın logonuzu yaratıcı bir şekilde tasarlayarak markanıza farklı bir tanım getirin Kreatif: Kreatif fikirleri bir arada toplayarak markanızın hedef kitlesini arttırarak başarıyı sağlayın Efektif: Efektif ve estetik logo tasarımları ile marka ruhuna uygun biçimde marka tanıtımızı yapın Etkili: Etkili, sade, işlevsel ve akılda kalıcı logo tasarımı ile müşterilerinizin zihinlerinde yer edinin

 

Özgün Logo Tasarımı

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri logo tasarımı hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra hazırladığımız logo tasarımları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımız sunumu doğrultusunda hazırlanan logo tasarımları onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Teslim : Onaylanan logo tasarımı, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta hazırlanarak DVD veya FTP üzerinden müşterimize teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR