TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik çalışmalarımızda fikirlerinizi, fikirlerimiz olarak benimser ve tüm içeriği sizin gözünüzden anlamaya çalışırız.

Markanızı her yerde tanıtabileceğiniz kurumsal kimlik çalışması ile itibarınızı arttırın. Farklı sektörlerden farklı ihtiyaçlar için kullanılabilecek tanıtım materyalleri markanızı tanıtsın. TozSoft kurum içi ve kurum dışı kurumsal kimlik çalışmalarınızı sizin için profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Kimlik Materyalleri

Strateji : Kurumsal KimlikBizim için kurumsal kimlik çalışmaları, kurum içi ve kurum dışı olmak üzere 2 bölümde incelenmelidir.

Kurumsal Kimlik Bileşenleri Nelerdir?

Kurum İçi : Amblem / Logotype kullanım standartları, Antetli kağıt tasarımı, Devam kağıdı tasarımı, Zarf tasarımı, Kartvizit tasarımı, Dosya tasarımı, Bloknot tasarımı, Haberleşme formları, Kurum içi yönlendirmeleri, Muhasebe dokümantasyonlarının tasarımı (Fatura, İrsaliye, Makbuz vb...), Dijital materyallerin tasarımı

Kurum Dışı : Araç / filo dijital baskı tasarımları, Tanıtım materyalleri (Katalog, broşür, insert, kit vb...), Gazete, dergi ve/veya diğer tanıtım materyalleri

Başarılı Bir Kurumsal KimlikToz ekibi olarak kurumsal kimlik çalışmalarımızda, olmazsa olmaz olarak nitelendirdiğimiz tek şey, kurumla ilgili tüm verilerin eksiksiz ortaya konması ve bu verilerin kısa zamanda kurumunuzun genel anlayışını ve çizgisini eksiksiz yansıtmasıdır.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızda fikirlerinizi, fikirlerimiz olarak benimser ve tüm içeriği sizin gözünüzden anlamaya çalışırız. İşlerimizde renk kusursuzluğunu yakalamak için; sektör, hedef kitle ve kurumun psikolojik olarak vermek istediği ana mesajı dikkate alarak şirketinizi yansıtacak uygun rengi seçeriz.

Çok şık bir takım elbiseli, bakımlı, prezantabl olan bir insanla diyalog kurmak, sohbet etmek veya iş yapmak istemez misiniz? İlk intibanın insan üzerindeki etkisi göz ardı edilemez bir gerçek olduğu için kurumsal kimlik çalışmalarınızı da bu bilinçle tasarlarız. Kurumun kendisiyle ilgili vermek istediği mesaj ne ise bu yolla verilir.Bu çalışmalar tamamen geleceğe yatırımdır ve kazancı zamanla meydana çıkar.

Yaratıcı Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri kurumsal kimlik tasarımı hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra hazırladığımız kurumsal kimlik tasarımları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımız sunumu doğrultusunda hazırlanan kurumsal kimlik tasarımları onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Teslim : Onaylanan kurumsal kimlik tasarımları, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta hazırlanarak DVD veya FTP üzerinden müşterimize teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın
İletişim
  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:15 D:124 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr
Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2017 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR