TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımında uzman ekibimiz ile ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtacak kataloğu doğru zemin ve doğru renk tercihleri kullanarak kurumsal bir bütünlük içinde tasarlıyoruz.

Kataloglar firmanızın veya markanızın ürün ve hizmet tanıtımında en etkili yollardan biridir. Kreatif katalog tasarımları son kullanıcıda pozitif etkiler bırakır. Profesyonel destekle tasarlattığınız kataloglar da marka itibarınızı, etkileşimlerinizi, ürün ve hizmetlerinize olan talepleri arttırır. TozSoft sizlere etkileyici ve tetikleyici katolog tasarımları hazırlar ve uygun fiyatlarda yüksek baskı kalitesi ile matbaa hizmeti de sunarak basım işlemini gerçekleştirir.

Katalog Tasarımı

Ürün Sunumu ve TanıtımıFirmaların ürün tanıtımını yapmak için kullandığı en yaygın öğelerden birisi kataloglardır. Katalog tasarımları ,firmanın ürünlerinin sunumunda ve tanıtımında büyük kolaylık sağlamaktadır. Kataloglar firmalara, ürün gruplarına, verilen hizmetlere ve kullanılacağı yerlere göre farklılık gösterir.

Günümüzde yapılan katalog tasarımları ofset baskılı yapılabildiği gibi, uzaklardaki müşterilere ulaşımını sağlamak için dijital ortamda e-katalog olarak internet ortamına da taşınabilmektedir. Katalog tasarımında önem gerektiren detaylardan birisi de ürünlerin anlaşılabilir, doğru zemin ve doğru renk tercihleri kullanılarak kurumsal bir bütünlük içerisinde tasarlanmasıdır.

Katalog Tasarımı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri katalog tasarımı hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra hazırladığımız katalog tasarımları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımız sunumu doğrultusunda hazırlanan katalog tasarımları onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Teslim : Onaylanan katalog tasarımı, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta hazırlanarak DVD veya FTP üzerinden müşterimize teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın
İletişim
  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:15 D:124 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr
Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2017 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR