TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Katalog Basımı

Ürünlerinizi, markalarınızı veya hizmetlerinizi tanım için kullanılan katalog basımı hizmetleri, matbaa makinalarımızda profesyonel ekibimiz tarafından tüm süreç takip edilerek basımı yapılmaktadır.

Katalog basımı işleriniz firmamız aracılığı ile markanızla ilgili her türlü ürün ve çalışma projelerinizle birlikte modern ve özgün olarak hazırlamaktayız. Ayrıca firmamız da her türlü matbaa hizmetleri almanızda mümkündür. Kurumsal ve kreatif katalog basım işleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Katalog Basım Hizmeti

Görsel Matbaanın Tanıtım Yüzü

Katalog basımı denilince aklımıza çeşitli pazarlama kampanyalarını hareketli bir hale getirmek gelir. İşte bu nedenle matbaa hizmetleri ve diğer tasarım işleriniz için firmamızı tercih etmelisiniz. Katalog basımı çok güçlü bir çevrimdışı pazarlama aracıdır. Firma ve markaların kurumsal bütünlüğünü, bünyesinde bulunan ürünlerini, firmanın kaliteli imajını en iyi şekilde çevrimdışı pazarlara yansıtmak istiyorsanız firmamız bütün şartları eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

 

Katalog basım işlemleriniz için firmamız uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca firmamız sadece grafik unsurlarıyla değil, kullanılan görsel malzemelerden, sunulan şık tablolara, okunulabilirliğinden baskı kalitesine her türlü unsuru göz önünde bulundurmaktadır.

 

Katalog Basımı : Ürünlerinizi Tanıtın

Firmamız tarafından kullanılan malzemenin kalitesi önem arz etmektedir. Etkileyici ve göze hitap eden katalog basımı için kullanılan malzemenin kalitesi önemlidir. Firmamız artistik malzemeler kullanarak kurumsal imaj ve bütünlük yansıtmasını en yüksek seviyede tutarak hizmetlerine devam eden bir firmadır. Ayrıca ilgisi yüksek olan müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir.

 

Çünkü uzun yıllardır bu işlerle uğraşan firmamızın kuruluş amacı kusursuz, harikulade sunumlar hazırlamaktır. İmajınızı dört dörtlük yansıtmak için katalog basım işlerini itina ile yapan firmamız size yardımcı olacaktır.

Katalog Basım
 

Matbaa Çözümleri İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri baskı materyali hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Baskı Hazırlama : Basılacak materyal baskıya uygun hale getirilip kesim payları, dpi, renk kontroleri yapılarak baskıya uygun hale getirilir ve müşterinin onayına sunulur. Ürün basımında kullanılacak baskı materyalleri belirlenir.

Tasarım : Müşterimize sunulan baskı dosyası müşterinin de kontrolünden sonra sonra onayı alınarak baskıya hazır hale getirilir. Son revizeler gerçekleştirilir. Deneme baskı işlemlerinden sonra ürün baskı için matbaaya gönderilir.

Basım : Müşterimiz tarafından onaylanan baskı dosyası, uygun matbaa partnerlerimiz tarafından baskı işlemine alınır. Ürünler, baskı sırasında ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilir ve bir numunesi müşteriye sunulur.

Teslim : Basılan ürünleriniz paketlenerek tarafınıza teslim edilir. Müşteri tarafından tüm ürünlerin tekrardan kontrolü istenir. Ürünler genel sunuma hazır hale gelir ve kullanımına başlanır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR