TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Grafik Tasarım

İnternet ve web ortamlarında yayınlanmak üzere profesyonel grafik tasarım çalışmalarınız TozSoft'ta! Profesyonel grafikerlerimiz isteklerinize uyun olarak grafiklerinizi tasarlar ve sizlerin onayına sunar!

İnternetin öneminin artması ile beraber firmalarda dijital dünyada yer alabilmek için birçok farklı yol denemektedir. Grafik tasarım uygulamaları da bu noktada çok önemli avantajlar sağlamakta ve kurumsal kimlik çalışmalarında büyük bir rol oynamaktadır.

İnstagram Reklamları

Grafik Tasarım Hizmetleri

Firmalara fark yaratacak özelliklerde hazırlanan ve en yeni grafik tekniklerini içeren grafik tasarım uygulamaları, oldukça geniş bir yelpaze altında gerçekleştirilmektedir. Hayalleri gerçeğe dönüştürme noktasında oldukça başarılı işler ortaya çıkaran grafik tasarım uygulamaları, belirlenen amaçlara uygun özelliklerde tasarlanıp sürecin her zaman olumlu geçmesini sağlamaktadır.

Kurumsal kimliğin oluşturulması sürecinde en uygun etkili görseller kullanılarak sunulan grafik tasarım uygulamaları, firmamız tarafından müşterilerin taleplerine ve isteğine en uygun zamanlamalarda gerçekleştirilmektedir.

 

Yaratıcı Grafik Hizmeti

Dijital dünyada fark yaratmak için en kolay çözüm yolunu sunan grafik tasarım hizmetleri ürün ya da hizmetlerin en etkin şekilde hedef kitleye tanıtılmasına imkan sağlamaktadır. Kusursuz bir baskı çalışması ve logo renkleri ile birlikte anında ilgi uyandırmayı başaran grafik tasarım uygulamalarında profesyonel ekibimiz, kişiye ve sektöre uygun özelliklerde tasarımları görücüye çıkarmaktadır.

Tüm aşaması büyük bir sorumluluk gerektiren ve bu nedenle konusunda uzman kişilerce gerçekleştirilmesi gereken grafik tasarım uygulamaları, gerektiğinde kolaylıkla güncellenebilir özelliğe sahiptir. Günümüze en uygun içerikler ile tasarlanarak müşterilerin hizmetine sunulan grafik tasarım hizmetleri firmaların prestij elde ederek satış rakamlarını her geçen gün biraz daha arttırmalarına olanak tanımaktadır.

Grafik Tasarım Hizmeti
 

Grafik Tasarımı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek, grafik tasarımı hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız grafik tasarımları ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ile tasarımcı arkadaşlarımız sunum doğrultusunda yaptıkları gafik tasarımını onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Teslim : Onaylanan banner tasarımı, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta DVD veya FTP üzerinden müşterimize teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR