TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Broşür Tasarımı

TozSoft, broşürünüzün en baştan tasarımını yapabileceği gibi sizin yaptığınız tasarımı da baskıya hazır hale getirerek broşür tasarımını matbaa baskı hizmetleri de sunmaktadır.

Broşürler firmanızın, ürünlerinizin veya verdiğiniz hizmetlerin sunumunu etkili bir şekilde yapabileceğiniz popüler bir tanıtım aracıdır. Günümüzde daha fazla kullanıcıya ulaşan ve ürün tanıtımınızı güçlü bir şekilde yapabilen broşürler geri dönüş oranınızı ciddi oranda arttırabilir. ürün, yiyecek ve hizmet firmalarının daha çok tercih ettiği bu tanıtım materyali, TozSoft tarafından etkileyici tasarımlar ve yüksek baskı kalitesi ile hazırlanarak hizmetinize sunulmaktadır.

Broşür Tasarımı

Profesyonel Broşür Tasarımı

Broşür, hizmet verdiğiniz alanda hedef kitlenizin sizden ve ürünlerinizden haberdar olup, sizi tercih etmesinde ve müşterilerinizle ilk teması sağlayan ortamı hazırlamakta etkili bir araçtır.Tanıtmak istediğiniz ürün veya hizmetlerin tamamını tek bir broşürde tanıtabileceğiniz gibi ayrı broşürlerde de bastırma imkanınız vardır.

Broşürünüzün tasarımını en baştan hazırlayabileceğimiz gibi sizin yaptığınız tasarımı da baskıya hazır hale getirmek için grafik çalışmasını yapabiliriz. Ayrıca baskıya hazır broşürünüz için size matbaa baskı hizmetleri de sunarız.

Genel Olarak Broşürde; firmanızın,ürünlerinizin veya vermiş olduğunuz hizmetlerin detaylı bilgileri, ürün fotoğrafları,fiyatları, kampanyalarınız gibi satışınızda ve tanıtımınızda destek olacak genel bilgiler yer almalıdır.

 

Broşür Tasarım Hizmeti

Etkili görsel tanıtım araçlarında içerisinde güçlü bir yere sahip olan broşür, en başarılı reklam örnekleri arasında yer alır. Diğer reklam araçlarına göre daha pratik ve ekonomik tanıtım materyali olan broşürler ile ürün, hizmet ve kampanyalarınız tanıtılmış olur ve aynı zamanda da marka bilinirliği artırılmış olur. Hatırlanabilir, hedefine uygun, dikkat çekici olan bir broşür tasarımı diğer broşürlerden bir adım önde demektir.

 

TozSoft olarak tasarım ve baskı işinin her alanında faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu özelliğimiz broşür tasarımında bizleri rakiplerimizden bir adım öne geçirir.

Broşür Tasarım Hizmeti

Başarılı Broşür Tasarımı Adımları

Sektör Analizi: Rakiplerinizin yapmış olduğu broşürleri veya diğer dijital materyalleri inceleyerek kendinizi konumlandırın.

Metin: Broşürde yer alacak metin önem taşır. Kullanacağınız dil sizin için ilk izlenimi belirler

Fotoğraf: Broşürde kullanacağınız görsel materyallerin seçimi önemlidir. Tanıtım ve basım kalitesi bakımından yapılacak doğru seçim hanenize artı puan olarak yazılacaktır.

Strateji: Yapılan sektör analizine göre tanıtım için en doğru yol seçilir ve özellikler belirlenir.

Uygulama: Belirlenen öğeler ve görseller grafik ekibimiz tarafımızdan profesyonel olarak düzenlenerek işlenir.

Baskı: Tüm işlemlerin bitmesinin ardından tasarımlar matbaa ekibimize gönderilir, tüm süreçler tamamlanana kadar takip edilir.

 

Broşür Tasarımı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri broşür tasarımı hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra hazırladığımız broşür tasarımları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımız sunumu doğrultusunda hazırlanan broşür tasarımları onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Teslim : Onaylanan broşür tasarımı, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta hazırlanarak DVD veya FTP üzerinden müşterimize teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR