TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Banner Tasarımı

Banner tasarımı, ürününüzü veya hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıtmalı, web sitenizin hızını etkilememeli, ilgi çekici bir tasarıma sahip olmalıdır.

Sitenizde veya reklamlarınızda yaratıcı görseller kullanmak hem kullanıcılarınızda harekete geçirici bir etki yaratır hem de son kullanıcının gözünde etkileyici bir imaj oluşturur. Görselliğin ön plana çıktığı son yıllarda yaratıcı banner tasarımları ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlamada oldukça etkilidir. TozSoft, etkileyici banner tasarım hizmeti ile reklamlarınızın performansını arttırın ve görsellerinizin sitenizle bir bütünlük oluşturmasını sağlayın.

Banner Tasarımı

Banner Tasarımı Hedef Kitlenizi Yansıtmalıdır

Bannerlar web sitelerinde yer alan dijital görsel reklamlardır.Bu reklamlar ürünlerinizi veya hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıtmalı, web sitenizin hızını etkilememeli, dikkat çekici bir tasarıma sahip olmalı ve hedeflediğiniz kitleye hitab edici nitelikte olmalıdır.

Bu bilinçle uzman grafiker ekibimiz size en iyi şekilde ürününüzü veya hizmetinizi yansıtan yenilikçi fikirler sunar.

Her uygulama için kullanabilen görseller tasarlayan TozSoft ile kataloglarınız, broşürleriniz, reklam görselleriniz, web site sliderları ile tanıtım görselleriniz gibi birçok alan için hizmet alabilirsiniz. Kullanıcılarınızı analiz ederek amaç odaklı tasarımlar sağlayarak geri dönüşümlerinizi yükseltmek ilk hedeflerimiz arasında yer alır.

 

Banner Tasarım Hizmeti

Web sitesi, sosyal medya, broşür, katalog vb. için tasarlanan bannerlar yayımlandığı yere göre farklılık gösterir. Sosyal medya için gerçekleştirilen bannerlar kullanıcıları sosyal medyanın hareketlerine yönlendirirken, web sitesi banner tasarımları kullanıcıları harekete geçirmek için olmalıdır. Banner, katalog, broşür vb. gibi tasarlanan banner materyallerinin ise baskı ve matbaa kalitesine uygun olması gerekmektedir. Google Adwords veya web siteleri için gerçekleştirilen bir diğer banner tasarım modeli de HTML5 banner/slider modelidir. Genellikle Adwords reklamlarında ve yeni nesil kreatif site tasarımlarında tercih edilir. Birden fazla materyali bir araya getirerek oluşturulan HTML5 banner/slider tasarımları farklı bir tarz yaratır. Adwords kullanımlarında ise Google reklamlarınız durağanlıktan kurtulur hemde her cihazda rahatlıkla görüntülenebilen reklamlarınızla satışlarınızın artmasına katkı sağlarız.

Banner Tasarım Hizmeti
 

Banner Tasarımı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek, banner tasarımı hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız banner tasarımları ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ile tasarımcı arkadaşlarımız sunum doğrultusunda yaptıkları banner tasarımını onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Teslim : Onaylanan banner tasarımı, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta DVD veya FTP üzerinden müşterimize teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR