TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj satıcı firma ve içinde bulunan ürün açısından büyük önem taşımaktadır. Bir ürün için ambalajlama işlemi yapılırken içerisindeki ürünün yapısına göre ambalaj tasarımı yapılması gerekmektedir.

TozSoft ürünlerinizin sektörüne göre pazarda yer alan ürünlerin genel araştırmasını gerçekleştirir. Tasarım departmanımız istekleriniz ve pazar araştırması doğrultusunda tasarımlarınız gerçekleştirir. İsteğinize göre ambalaj tasarımınız kornet ambalaj, esnek ambalaj, oluklu ambalaj, karton ambalaj, karton bardak veya stant ambalaj tasarımı gerçekleştirilir. Ambalajların tasarımları ayrıca ürünün baskı yapılacak madde türüne dikkat edilerekte gerçekleştirilmektedir.

 

Ambalaj Tasarım Hizmeti

Doğru Ürün Doğru Tasarım

Ambalajın koruyucu olması ve bilgiyi doğru bir şekilde vermesi ile ambalaj tasarım orantılı olmalıdır. Çünkü ürünün tasarım çalışması tüketici ve ürün arasındaki bağı oluşturan tek faktördür. Yapacağınız ambalaj tasarımları, ürünün tasarımından önemli olduğu durumlarda olmaktadır. Çünkü yiyecek, içecek vb. ürünlerde ambalaj tasarımı ürünün satışlarına etki eden unsurlardan biridir. Hedef kitle, doğru slogan, rakip analizi, görsellik, doğru ürün ambalaj tasarımlarında etkilidir.

Ambalaj Tasarım Hizmeti

Ambalaj tasarım hizmetimizde ilk adım kutu veya paketin ana formunun belirlenmesidir. Ürünün korunacağı veya üzerine yapıştırılacağı alan belirlendikten sonra ürün adı, sloganı, logo gibi bilgileri belirlenmelidir. Ambalaj tasarımı sadece etiketten ibaret değil; ürün kapak renginden, üzerinde bulunacağı ambalaja kadar birlikte düşünülmesi gereken detaylara dikkat edilmelidir. Materyal seçiminden sonra tasarımlar gerçekleştirilir ve 3D modelleme işlemine geçilir. 3D modelleme işleminden sonra ambalaj tasarımında son rutuşlar düzenlenerek baskıya hazır hale getirilir. TozSoft Profesyonel Matbaa Çözüm Hizmetleri çerçevesinde ambalaj tasarım ve basım hizmetlerini gerçekleştirerek tüm süreci sizin adınıza yönetebilir.

 

Ambalaj Tasarımı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek, ambalaj tasarımı hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız ambalaj tasarımları ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ile tasarımcı arkadaşlarımız sunum doğrultusunda yaptıkları ambalaj tasarımını onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Teslim : Onaylanan banner tasarımı, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta DVD veya FTP üzerinden müşterimize teslim edilir.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR