TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Ambalaj Basımı

Satmayı planladığınız ürünlerin, tüketiciye en iyi şekilde sunulması adına ambalaj basımı ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz. Yüksek kapasiteli üretim makinelerimiz ve tasarım alanında uzman çalışanlarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

Şirketinizin marka değerini yukarılara çekmek, tercih edilmesini sağlamak adına detaylara önem vermelisiniz. Ambalaj, tam da bu konuda es geçmemeniz gereken kategoridir. Sizi en iyi ifade eden ve pozitif algı yaratma hususunda değerli bir süreçtir. Kaliteli olması, dayanıklılığı ile ön plana çıkması ve üzerinde vurgulamak istediklerinizin bulunması faydalıdır. Dikkat çekici ve ayrıcalıklı bir ambalaj basım neticesinde müşteri düzeyinizi belirleyeceğiniz de unutulmamalıdır. Kalitesli ve kreatif ambalaj basımı ile etkileşim, geri dönüş ve popüler bir marka olmanın tohumlarını böylelikle atabilirsiniz

 

Ambalaj Basım Hizmeti

Tüm Üretim Sürecini Bize Teslim Edin

Türkiye'nin geneli için çözüm sunan alternatiflerimiz bulunmaktadır. En son teknolojiye sahip ofset adresimiz, matbaa hizmetleri için sadece size özel çalışmalara imza atmaktadır. İstenilen ebat, boyut ve renkte % 100 eşsiz bir üretimi gerçekleştirdiğimiz müjdesini verebiliriz. Anlaşılabilir, son derece net ve tasarım yönünden kusursuz ambalaja bizimle sahip olabilirsiniz. Profesyonel matbaa makinalarımızda ve profesyonel ekibimizle birliklte pazar araştırması yapılarak basım aşaması gerçekleştirilen ambalaj basımı üretimin her sürecinde denetlenir ve kontrol edilir. Siparişin teslim alınmasından paketlenme işlemine kadar her üreci özel olarak takip edilen ambalaj basımı ile ürün tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  

Dijital Ambalaj Basımı Çözümleri

İşinde profesyonel olan ve ilkelerinden asla taviz vermeyen firmamız, dört dörtlük matbaa hizmetleri için vazgeçilmez... Tecrübeli kadromuz ile tam zamanında iş teslim garantisini de veriyor. Her daim % 100 memnun kalmak adına sizde bizden yana karar verin ve muhteşem katkıyı uygun fiyatlar ödeyerek alın. Grafik, tasarım, baskı hazırlık, baskı prova, baskı basım, ürün kalite kontrol aşamaları ambalaj basımı hizmetinde profesyonelce çözüme kavuşturulur. Dijital baskılı çözümler ile ürün etiketleriniz kataloglarınızda, web sitelerinizde, sosyal medya hesaplarınızda farklı tür ve boyutlarda müşterilerinize sunma imkanı sağlar. Gıda, ilaç, sağlık, tekstil veya diğer pazarlarda ürün ambalaj tasarımı gerçekleştirilmektedir. Kornet ambalaj, esne ambalaj, oluklu ambalaj, karton ambalaj basımını gerçekleştirdiğimiz bazı ambalaj basımı türleridir.

 

Ambalaj Basımı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri baskı materyali hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Baskı Hazırlama : Basılacak materyal baskıya uygun hale getirilip kesim payları, dpi, renk kontroleri yapılarak baskıya uygun hale getirilir ve müşterinin onayına sunulur. Ürün basımında kullanılacak baskı materyalleri belirlenir.

Tasarım : Müşterimize sunulan baskı dosyası müşterinin de kontrolünden sonra sonra onayı alınarak baskıya hazır hale getirilir. Son revizeler gerçekleştirilir. Deneme baskı işlemlerinden sonra ürün baskı için matbaaya gönderilir.

Basım : Müşterimiz tarafından onaylanan baskı dosyası, uygun matbaa partnerlerimiz tarafından baskı işlemine alınır. Ürünler, baskı sırasında ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilir ve bir numunesi müşteriye sunulur.

Teslim : Basılan ürünleriniz paketlenerek tarafınıza teslim edilir. Müşteri tarafından tüm ürünlerin tekrardan kontrolü istenir. Ürünler genel sunuma hazır hale gelir ve kullanımına başlanır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR