TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Tekstil Etiketi

Türkiye’nin ihracat konusunda en büyük pazar payına sahip olduğu tekstil sektöründe kreatif tekstil etiketi ile sizde ürünlerinizi başarılı ve etkili etiketler ile tanıtın.

Tekstil etiketlerinin başlıca görevi ürünün tasarımı, rengi, bedeni vb. bilgileri hakkında müşteriyi bilgilendirmek, ürünle ilgili tanıtım yapmak ve piyasaya tutulmayı sağlamaktır. Tozsoft profesyonel tekstil etiketi basım hizmeti ile ürünleriniz ile ilgili etkileyici etiketler ile ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Günümüzde zorunlu bir uygulama haline gelen tekstil etiketi kullanımı ile ürünleriniz hakkında ki tüm detayları üzerine yazdırabilir, sezonluk ürünlerde farklı tasarımlar kullanabilir veya farklı ürün tarzlarında farklı tekstil etiketi tasarımı kullanabilirsiniz.

Tekstil Etiket Tasarımı

Tekstil Etiketi Tasarım ve Basım İşlemleri

Tekstil etiketlerinde genellikle kumaş, deri, dokuma, karton ve kağıt olmak üzere bi çok farklı şekilde kullanılmaktadır. Grafik ve matbaa hizmetleri sunan Tozsoft, sizlere kağıt ve karton etiket basım ve tasarım hizmetleri sunmaktadır. Kağıt etiketlerde ince ve kalın gramajları kağıtlar kullanılarak oluşturulan etiketler için farklı tasarım ve kullanım şekilleri bulunmaktadır.

 

İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak ürünlerinizin başarılı bir şekilde tanıtılması sağlanmaktadır. Firmamızda tekstil etiketi basımı işlemleri müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılmaktadır. Hizmet doğrultusunda en uygun baskı yöntemleri ile baskı sonrası kötü sonuçlara ulaşmamak için firmamız her zaman yanınızda olacaktır.

 

Tekstik Etiketi Türleri

Kullanım amaçlarına göre farklı tekstil etiketleri bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre etiket çeşitleri;

 - Marka Etiketi
- Yıkama Talimatı Etiketi
- Kumaş Karışım Etiketi
- Adres ve Bilgi Etiketi
- Barkod Etiketi
- Uyarı Etiketi

Tekstil etiket çeşidini, adetini, ebatını, yapılacak çalışmalar hakkında fikirleri, varsa tasarım çalışmalarınızı ve ürün hakkında detayları paylaşarak tekstil etiket hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Markanızın genel imajına uygun seçimler yapmanız sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Ürün Etiketi
 

Matbaa Çözümleri İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri baskı materyali hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Baskı Hazırlama : Basılacak materyal baskıya uygun hale getirilip kesim payları, dpi, renk kontroleri yapılarak baskıya uygun hale getirilir ve müşterinin onayına sunulur. Ürün basımında kullanılacak baskı materyalleri belirlenir.

Tasarım : Müşterimize sunulan baskı dosyası müşterinin de kontrolünden sonra sonra onayı alınarak baskıya hazır hale getirilir. Son revizeler gerçekleştirilir. Deneme baskı işlemlerinden sonra ürün baskı için matbaaya gönderilir.

Basım : Müşterimiz tarafından onaylanan baskı dosyası, uygun matbaa partnerlerimiz tarafından baskı işlemine alınır. Ürünler, baskı sırasında ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilir ve bir numunesi müşteriye sunulur.

Teslim : Basılan ürünleriniz paketlenerek tarafınıza teslim edilir. Müşteri tarafından tüm ürünlerin tekrardan kontrolü istenir. Ürünler genel sunuma hazır hale gelir ve kullanımına başlanır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR