TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

SEO Çözümleri

Google, Yandex, Yahoo, Bing ve diğer benzeri arama motorlarında sıralamanızı yükselterek rakiplerinizin bir adım önünde olun. Yeni nesil pazarlama stratejisi SEO (Search Engine Optimization) ile trafiğinizi arttırın!

Günümüz internet teknolojileri içerisinde arama motorları çok büyük önem taşımaktadır. Arama motorları ile kullanıcılar araştırmalardan aradığı hizmete, ürün aramalarından kullanıcı yorum aramalarına kadar birçok işlem gerçekleştirmektedir. Arama motorlarının bu kadar sık kullanılması siteler ve markalar arasında sıralama rekabetine neden olmuştur. Çünkü arama motorlarında yer alan siteler bazı kriterler baz alınarak sıralanmaktadır. Sitelerin üst sıralarda yer alması için arama motoru algoritmaları SEO kriterleri ve algoritmik yapılar belirlemiştir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO – Search Engine Optimization) işlemi sayesinde sizde sıralamanızı üst sıralara çekebilirsiniz. SEO Çözümleri ile sitenizin arama motorları için değerlerini arttırabilirsiniz.


SEO Optimizasyonu

SEO Çözümleri : Site İçi ve Site Dışı SEO

Web geliştiricileri bir sitenin kodlamasını gerçekleştirirken bazı unsurlara bağlı kalmak zorundadır. Çünkü arama motorları sitelerin kodlama yapısında belli başlı kurallara göre düzenlenmesini ister. SEO uyumlu alt yapı kodlama ve responsive web tasarım seo uyumunun temel taşları arasında yer alır. SEO Çözümleri iki farklı aşamada gerçekleşir Site İçi SEO ve Site Dışı SEO…

Site içerisinde gerçekleştirdiğiniz teknik düzenlemeler, içerik düzenlemeleri, kullanıcı deneyimi çalışmaları gibi işlemler site içi SEO teknikleri arasında yer alır. Çünkü sit içerisinde yapılan olumlu geliştirmeler arama motorlarının siteyi doğru anlamlandırmasını sağlar.

Kaliteli ve değerleri web sitelerinden baclink sağlamak, sosyal medya sitelerinde düzenli ve doğru paylaşım gerçekleştirerek organik trafik sağlamak, site dışarında özgün ve doğru içerik ile ilgili doğru bilgilendirmeler gerçekleştirmek başta olmak üzere site dışında yapılan olumlu işlemler site dışı SEO çalışmaları arasında yer alır.

 

SEO Çalışmalarını Belirleyen Kriterler

Siteniz içerisinde yer alan her içeriğin aslında arama motorlarında bir karşılığı bulunmaktadır. Sitenizin resimlerinden linklendirme işlemine kadar her bir işlem arama motor algoritmaları tarafından değerlendirilmektedir. Site başlığı, site açıklaması, site içi ve dışı linklendirme, resim seo optimizasyonları, özgün içerik çalışmaları, site link ve resim alt etiket başlıkları, heading tagları başta olmak üzere birçok kriter site sıralamanızı belirlemektedir. Doğru ve etkili SEO Çözümleri çalışmaları ile bu kriterler baz alınarak yapılan çalışmalarda sitenizin sıralamasını yükseltebilirsiniz.

Domain-SEO uyumu, sosyal medya analizi, site linklendirme çalışmaları (Link İnşası), sektör analizi, rakip analizi, içerik-kod oranı gibi değerler sizlerin profesyonel SEO çalışması için yardımı olur. TozSoft, başarılı ekip çalışması ile SEO Çözümleri hizmetleri çerçevesinde dengeli ve organik arama motoru optimizasyonu hizmetini sizlere sunar.

SEO Çözümleri
 

SEO Çözümleri İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, seo çözümleri çalışmaları hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Rakip Analizi : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır; sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra planladığımız SEO çözümleri çalışmaları hakkında karşılıklı fikir bilgi alışverişi yapılır. Süreçler hakkında bilgi verilir. Anahtar kelimelerin rekabet oranı belirlenir.

Anahtar Kelime : Müşterinin bildirmiş olduğu istekler doğrultusunda arandığında sitesinin üst sıralarda çıkmasını istediği anahtar kelimeler incelenir.

Mevcut Durum Analizi : Müşterinin sitesindeki bilgiler incelenerek hangi kelimelerde kaçıncı sayfada çıktığı ile ilgili mevcut durum analiz raporu oluşturulur.

Teknik Analiz: Sitenin alt yapısı kontrol edilir. Site kodlamasının SEO uyumlu olup olmadığı kontrol edilir. Çıkan teknik analiz raporunun ardından yapılacaklar belirlenir ardından iyileştirmeler uygulanır.

İçerik Analizi: Sitede var olan içeriklerin doğal olup olmadığı kontrol edilir. Analiz sonucunda var olan içeriklerde negatif durum oluşturanların değiştirilmesi sağlanır.

SEO Optimizasyonu : Tüm değişiklikler bittikten sonra müşterinin sitesi yayına alınır ve artık kahvenimizi yudumlarken sitenin üst sıralara tırmanışını hep birlikte izleriz.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR