TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Reklam ve Promosyon Ürünleri

Reklam tanıtımlarınızı heryere yapın. Yapacağınız reklam ve promosyon ürünleri ile hem küçük hediyeler ile kişleri sevindirirken tanıtımını da gerçekleştirin.

Firma ve şirketlerin işlerini büyütmek ve daha çok kişiye ulaşmak için kullandıkları reklam ve promosyon ürünleri, gün geçtikçe çeşitliliğini arttırmaktadır. İnsanlar özellikle kendilerine hediye edilen promosyon ürünleri sayesinde, ürün sahibi olan firma ile yakın bir bağ kurmaktadır.

Reklam ve Promosyon Ürünleri

Reklam ve Promosyon Hizmeti

Firma, şirket veya benzer kurum ve kuruluşların, genellikle yılbaşı ve bayram gibi günlerde müşterilerine ücretsiz olarak dağıttığı ve üzerinde firmanın bilgilerinin bulunduğu malzemelere reklam ve promosyon ürünleri denmektedir.

 

Bu ürünlerin özel olarak seçilmiş olması ve baskı kalitesi ile kullanılır olması, ürünün müşteri üzerindeki etkisini daha da fazla arttırmaktadır. Firmamız sektörün en kaliteli ve en ilgi çekici reklam ve promosyon ürünleri ile bir çok büyük şirket ve firmaya hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Yeni Tanıtımlar : Reklam ve Promosyon Ürünleri

Sektörde bu kapsamda yaygın olarak kullanılan ürünler arasında; kalemler (metal, roller ve ışıklı, dokunmatik, plastik ve boya kalemleri gibi), kalem kutuları, kalem setleri, lazer pointerlar, VIP setler, ajanda ve organizerler, teknolojik ürünler (powerbank gibi), hesap makinesi, şemsiyeler, takvimler, masa üstü ürünler ile bayrak, duvar saati ve matbaa ürünleri gibi çeşitli malzemeler bulunmaktadır.

 

Bu ürünler özellikle sipariş veren firmanın faaliyet gösterdiği alanlara göre değişiklik göstermektedir. Ürünler verilecek kişi ve makamlara göre de ayrı tasarımlara sahip olmaktadır. Firmamız bu ürünler konusunda sınır tanımamakta, kurum, kuruluş, dernek ve şirketler için en çok etki bırakacak malzemelerin üretimini yapmaktadır.

Reklam ve Promosyon
 

Matbaa Çözümleri İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri baskı materyali hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Baskı Hazırlama : Basılacak materyal baskıya uygun hale getirilip kesim payları, dpi, renk kontroleri yapılarak baskıya uygun hale getirilir ve müşterinin onayına sunulur. Ürün basımında kullanılacak baskı materyalleri belirlenir.

Tasarım : Müşterimize sunulan baskı dosyası müşterinin de kontrolünden sonra sonra onayı alınarak baskıya hazır hale getirilir. Son revizeler gerçekleştirilir. Deneme baskı işlemlerinden sonra ürün baskı için matbaaya gönderilir.

Basım : Müşterimiz tarafından onaylanan baskı dosyası, uygun matbaa partnerlerimiz tarafından baskı işlemine alınır. Ürünler, baskı sırasında ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilir ve bir numunesi müşteriye sunulur.

Teslim : Basılan ürünleriniz paketlenerek tarafınıza teslim edilir. Müşteri tarafından tüm ürünlerin tekrardan kontrolü istenir. Ürünler genel sunuma hazır hale gelir ve kullanımına başlanır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR