TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Barış Coşkun Web Tasarımı

Barış Coşkun web sitesi, Toz.com.tr tarafından yönetim ve içerik yönetim paneli olarak sektörüne özel olarak hazırlandı.

Barış Coşkun Web Tasarımı

Barış Coşkun Web Tasarımı

Sağlanan Hizmetler

* Web Tasarım
* Web Yazılım
* Yönetim (Admin) Paneli
* Domain
* Hosting

Bireysel ve kurumsal fotoğraf çekimlerinin yanısıra kişisel fotoğraf çekimleri (casting), moda ve katalog çekimleri reklam görselleri üzerine profesyonel çekimler yapan Barış Coçkun, fotoğraf çekim kalitesini internet ortamında toz.com.tr ile sürdürüyor.

Müşterimizden gelen tüm talepleri en iyi şekilde analiz edip doğru stratejiyi belirleyipgerçekleştirdiğimiz bu projelerde sektöre uygun bir tasarım hazırladık. Müşterimizin çekimlerini web ortamına en iyi şekilde aktarması için foto-galeri eklentisi entegre edildi.

Dinamik İçerik Yönetimini içeren web tasarım hizmeti, SEO uyumlu alt yapısı, yönetilebilir panel, içerik ve resim yönetim sistemi başta olmak üzere sitenin daha hızlı açılması için gerekli optimizasyonlar gerçekleştirilerek proje tamamlandı. Sanatçının duyuruları, haberleri, çekimlerini ekleyip kolayca yönetebileceği yönetim sistemi sağlandı.

Barış Coşkun web sitesi, Toz.com.tr tarafından yönetim ve içerik yönetim paneli olarak sektörüne özel olarak hazırlandı.

Projeye Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR