TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Matbaa Çözümleri

Matbaa çözümleri olarak tasarladığımız ürünlerinizin baskı aşamasında matbaa sektöründe anlaşmalı olduğumuz partnerlerimiz vasıtasıyla sorunsuz ve kaliteli olarak baskı hizmeti vermekteyiz.

Markanızın ihtiyacı olan matbaa hizmeti TozSoft kalite ve güvencesi ile sizinle buluşuyor. Tüm baskı ihtiyaçlarınızı doğru renk ve yüksek kalite güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Hem tasarımlarını yaptığımız materyaller hem de sizlerin verdiği diğer baskıya hazır materyallerin basımı konusunda  matbaa çözümleri hizmetleri çerçevesinde yardımcı oluyoruz.

Matbaa Çözümleri

Matbaa Çözümleri ile Pratik ve Sorunsuz İşler

Yurtiçi ve global bir çok müşterimizin baskı ve ambalaj ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. TozSoft matbaa çözümleri olarak tasarladığımız ürünlerinizi matbaa kolunda anlaşmalı olduğumuz partnerlerimiz vasıtasıyla sorunsuz ve kaliteli olarak basımını sağlamaktayız. özellikle kartvizit, katalog, broşür, el ilanları, baskılı plastik poşet, defter, bloknot, baskılı kağıt çanta, ambalaj, basılı kitap, dergi, çıkartma etiket, dosya, klasörler, tela çanta ve özel malzemeler gibi daha birçok ürün için baskı ihtiyaçlarınızı zamanında teslim garantisiyle üretip sizlere sunmak için buradayız. .

Bilgi birikiminin bize verdiği güçle son teknoloji baskı teknikleri ve en yüksek kaliteyi benimsemiş iş ortaklarımız ile tüm matbaa işlerinizi kaliteli, sorunsuz ve zamanında teslim ederiz.

Toz ekibi olarak yaptığımız tüm işlerin her zaman arkasındayız...

 

Matbaa Çözümleri İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri baskı materyali hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Baskı Hazırlama : Basılacak materyal baskıya uygun hale getirilip kesim payları, dpi, renk kontroleri yapılarak baskıya uygun hale getirilir ve müşterinin onayına sunulur. Ürün basımında kullanılacak baskı materyalleri belirlenir.

Tasarım : Müşterimize sunulan baskı dosyası müşterinin de kontrolünden sonra sonra onayı alınarak baskıya hazır hale getirilir. Son revizeler gerçekleştirilir. Deneme baskı işlemlerinden sonra ürün baskı için matbaaya gönderilir.

Basım : Müşterimiz tarafından onaylanan baskı dosyası, uygun matbaa partnerlerimiz tarafından baskı işlemine alınır. Ürünler, baskı sırasında ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilir ve bir numunesi müşteriye sunulur.

Teslim : Basılan ürünleriniz paketlenerek tarafınıza teslim edilir. Müşteri tarafından tüm ürünlerin tekrardan kontrolü istenir. Ürünler genel sunuma hazır hale gelir ve kullanımına başlanır.

Ambalaj Basımı

Ambalaj Basımı

Satmayı planladığınız ürünlerin, tüketiciye en iyi şekilde sunulması adına ambalaj basımı ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz. Yüksek kapasiteli üretim makinelerimiz ve tasarım alanında uzman çalışanlarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

Detaya Git
Karton Çanta

Karton Çanta

Karton çantalar, özellikle iş yerlerinde veya özel ürünlerinizde müşteride poşet sunum yerine karton çantanın kullanımı şıklık ve olumlu prestij kazandırır.

Detaya Git
Katalog Basımı

Katalog Basımı

Ürünlerinizi, markalarınızı veya hizmetlerinizi tanım için kullanılan katalog basımı hizmetleri, matbaa makinalarımızda profesyonel ekibimiz tarafından tüm süreç takip edilerek basımı yapılmaktadır.

Detaya Git
Reklam ve Promosyon Ürünleri

Reklam ve Promosyon Ürünleri

Reklam tanıtımlarınızı heryere yapın. Yapacağınız reklam ve promosyon ürünleri ile hem küçük hediyeler ile kişleri sevindirirken tanıtımını da gerçekleştirin.

Detaya Git
Ürün Kutuları

Ürün Kutuları

TozSoft olarak sizlere ürünlerinizi tanıtabileceğiniz şekil, renk, dizayn kriterleriyle sizlere en uygun ürün kutu tasarımı vadediyoruz.

Detaya Git
Tekstil Etiketi

Tekstil Etiketi

Türkiye’nin ihracat konusunda en büyük pazar payına sahip olduğu tekstil sektöründe kreatif tekstil etiketi ile sizde ürünlerinizi başarılı ve etkili etiketler ile tanıtın.

Detaya Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR