TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Karton Çanta

Karton çantalar, özellikle iş yerlerinde veya özel ürünlerinizde müşteride poşet sunum yerine karton çantanın kullanımı şıklık ve olumlu prestij kazandırır.

Ürünlerinizin şık sunumu için daha çok tercih edilen karton çantalar, iş yerleri ve farklı organizasyonlarında sıklıkla kullanılır. Karton çantalar farklı tasarım ve ebatlarda gerçekleştirilebilir.

Karton Çanta

Karton Çanta ile Kullanım Kolaylığı

Karton çantalar firmamız tarafından birinci kalite karton kullanımı sağlanarak elde edilir. Dayanıklı ve pratik ürünlerdir. Düz renk olarak sipariş verebileceğiniz gibi firmanıza ait baskıların yapılması için de tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Baskılı karton çanta tasarımı sizin istekleriniz, ekibimizin profesyonelliği ile şekillenir. Yüzeysel olarak da değişik tercihler söz konusudur. Çantanın doku ve yüzeyi değiştirilebilir. Her türlü detay ve değişim için tarafınızdan onay alınır. TozSoft karton kutu hizmetinde tasarım ve matbaa üreticinin tamamında yer alarak işlemlerinizi hız ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

 

Gittikçe popülerliği ve kullanımı azalan, doğaya verdiği zarar nedeni ile kullanımdan kaldırılması planlanan plastik poşet çantaların yerine kartn çantalar daha şık durmaktadır. Ürünün tarzı ve sektörüne göre değişiklilik gösteren karton çanta tasarımları büyük önem taşımaktadır. Basımda kullanılan ürünün kalitesi büyük önem taşımaktadır.

 

Neden Karton Çanta ?

Karton çantaları, özellikle iş yerlerinde müşteride poşet sunum yerine karton çantanın kullanımı şıklık ve olumlu prestij kazandırır. Bu sizin işinize ve müşterinize verdiğiniz değeri gösterir. Markanızın da basılı olduğu karton çantalar reklam amaçlı da kullanılır. Karton çanta basımı dilediğiniz ölçülerde gerçekleştirilir. Tasarım gerçekleştirildikten sonra basım için onayınız alınır ve sonrasında basım işlemine geçilir. Adet siparişiniz doğrultusunda fiyat politikalandırılması uygulanır.

 

Ürünlerin kalitesi oldukça net ve sağlamdır. Karton çantalar oldukça kullanışlı her yerde rahatlıkla kullanılabilen taşıma aparatıdır. Şahsi olarak sipariş edebileceğiniz çantaları, doğum günü, düğün, mevlit ve birçok organizasyonda sunum amaçlı kullanabilir, hediyelerinize ayrı bir şıklık katabilirsiniz. Tedarik süreciniz belirtilmiş olan adet doğrultusunda değişiklik gösterir. Değerli siparişleriniz ile ilgili en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılarak iletişime geçilir.

Karton Çanta Baskı
 

Matbaa Çözümleri İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri baskı materyali hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Baskı Hazırlama : Basılacak materyal baskıya uygun hale getirilip kesim payları, dpi, renk kontroleri yapılarak baskıya uygun hale getirilir ve müşterinin onayına sunulur. Ürün basımında kullanılacak baskı materyalleri belirlenir.

Tasarım : Müşterimize sunulan baskı dosyası müşterinin de kontrolünden sonra sonra onayı alınarak baskıya hazır hale getirilir. Son revizeler gerçekleştirilir. Deneme baskı işlemlerinden sonra ürün baskı için matbaaya gönderilir.

Basım : Müşterimiz tarafından onaylanan baskı dosyası, uygun matbaa partnerlerimiz tarafından baskı işlemine alınır. Ürünler, baskı sırasında ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilir ve bir numunesi müşteriye sunulur.

Teslim : Basılan ürünleriniz paketlenerek tarafınıza teslim edilir. Müşteri tarafından tüm ürünlerin tekrardan kontrolü istenir. Ürünler genel sunuma hazır hale gelir ve kullanımına başlanır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR