TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Grafik Hizmetleri

Online platformlarda yayınlanan tüm grafiklerinizi başarılı bir şekilde tasarlıyoruz. Online dökümanlar, web sitesi görselleri, reklam görselleri, PDF'ler ve daha bir çoğu...

Etkili analiz gücümüz, güncel teknikler ve tecrübemiz ile Grafik Hizmetlerinde de iddialıyız. Yazılım, danışmanlık ve optimizasyon alanında yer alan hizmet seçeneklerimiz ile markanızı yükselişe geçirin.

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Markanızı ve sektörünüzü en iyi şekilde yansıtacak, etkileyici ve harekete geçirici özgün tasarımlar yaparak logonuzun tasarımını gerçekleştiriyoruz.

Detaya Git
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Hem kurum içi hem de kurum dışı kurumsal kimlik çalışmalarımız ile firmanızın duruşunu ve kalitesini etkili bir şekilde tanıtın.

Detaya Git
Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımında uzman ekibimizle ürünlerinizi anlaşılabilir, doğru zemin ve renk tercihleri kullanarak kurumsal bir bütünlük içinde tasarlar ve hizmetinize sunarız.

Detaya Git
Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı

Kampanyalarınızı ve hizmetlerinizi müşterilerinize tanıtan, ürünlerinizin daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayan broşür tasarım ve basım hizmeti, TozSoft ile artık daha da etkili.

Detaya Git
Banner Tasarımı

Banner Tasarımı

Ürün ve hizmetlerinizi iyi bir şekilde yansıtan, reklam dönüşümlerinizi arttıran, web sitenizin hızını yavaşlatmayan kreatif banner tasarım hizmetini uygun fiyatlara sunuyoruz.

Detaya Git
Matbaa Çözümleri

Matbaa Çözümleri

Tasarladığımız ürünlerinizin matbaa baskı işlemini anlaşmalı olduğumuz partnerlerimizle sorunsuz ve kaliteli bir şekilde basımını gerçekleştirir ve arzu ettiğiniz adrese teslim ederiz.

Detaya Git
Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

İster işletmenizde kurduğumuz portatif stüdyoda, isterseniz anlaşmalı stüdyomuzda profesyonel fotoğrafçılarımız ile ürünlerinizin fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz.

Detaya Git

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın
İletişim
  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:15 D:124 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr
Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2017 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR