TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Fotoğraf (Ürün) Çekimi

İster işletmenizde kurduğumuz portatif stüdyoda, isterseniz anlaşmalı stüdyomuzda profesyonel fotoğrafçılarımız ile ürünlerinizin fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz.

Dijital dünyada rekabetin artması ile artık eski çözümler raflardan kalkmaya başlıyor. Amatör ürün çekimleri profesyonel çekimlere dönüşüyor. Hatta basit çekimlerden ziyade temalı ürün çekimleri de artık yeni pazarlama stratejileri arasında yer alıyor. E-Ticaret sektöründe satış performansını çok etkileyen profesyonelce çekilmiş ürün fotoğrafları, aynı zamanda hizmet ve üretici sektöründe yer alan kurumsal firmalar için de kullanıcı etkileşimini arttırıyor.

Fotoğraf (Ürün) Çekimi

Kusursuz Ürün Çekimi

Profesyonel ekibimizle yüksek kalite ve çözünürlükte, ister sizi ürün taşıma zahmetinden kurtararak iş yerinizde kurduğumuz portatif stüdyoda, ister anlaşmalı stüdyomuzda ürünlerinizin fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraflar çekildikten sonra her fotoğraf dekupe edilir ve renk ayrımı yapılır. Dilerseniz renk kalibrasyon ayarları yapıldıktan sonra dekupe edilmeden sadece fotoğrafları teslim alabilirsiniz.

İş ortaklarımız ile yeni ve güncel ekipmanlarla donatılan stüdyomuzda isteğe özel olarak tematik fotoğraf çekimleri de gerçekleştirilmektedir. Hedef kitlenize verilmek istenen mesajı doğru bir şekilde ileten fotoğraflarla profesyonel destek sağlıyoruz.

 

Fotoğraf (Ürün) Çekimi İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, istedikleri fotoğraf çekimi ve çekilecek materyal hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Daha sonra fotoğraf çekimi istenen ürünlerin hangi makina ve lens ile nasıl bir çekim ortamında çekileceği müşterinin bilgisine sunulur.

Onay : Müşterimize sunulan bilgilendirmenin ardından onayı alınır.

Fotoğraf Çekimi : Müşterimiz tarafından onaylanan plan dahilinde ürünlerin fotoğraflar çekimi yapılır.

İşleme : Çekilen fotoğraflar renk kalibrasyonu ve isteğe göre dekupe edilir ve müşterimizin tercihine sunulur.

Teslim : Yapılan fotoğraf çekimleri müşteriye USB, DVD, FTP veya diğer depolama seçenekleri ile teslim edilerek hizmet tamamlanır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2018 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR