TozSoftTozSoft Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..

Domain & Hosting

TozSoft olarak proje gerçekleştirdiğimiz ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize özel olarak hosting ve domain hizmetleri sağlıyoruz. Türkiye lokasyonlu hosting servisimizle kalitenizi arttırıyoruz.

Yapmış olduğumuz web tasarım ve web yazılım hizmetlerimizde müşterilerimize özel domain ve hosting hizmeti sunuyoruz. Türkiye lokasyonlu %99.9 uptime değerine sahip sunucularımızda tüm verileriniz güvenli bir şekilde barındırılır. Üstelik hizmet verdiğimiz müşterilerimiz, hizmet süresince domain ve hosting için herhangi bir ekstra ücret ödemezler.

Domain ve Hosting

Hizmetimize Özel Ücretsiz ÇözümlerToz olarak iş yaptığımız müşterilerimize hosting ve domain hizmetini ihtiyacınız dahilide opsiyonlu olarak ücretsiz sağlamaktayiz.


Kullandığımız Server Genel Özellikleri

-Intel® Xeon® E3-1240 8MB L3 3.40Ghz + HT
-16GB DDR3 ECC UDIMM Bellek
-4 x 500GB SATA2 7.2K 3.5" Sabit Disk
-2000 GB Paylaşımsız
-Türkiye Lokasyon

Siteniz 7/24 Sorunsuz Hizmet SunsunYüksek boyutlarda verileri barındırma oranına sahip olan hosting hizmetimi ile 7/24 erişilebilir bir web sitesi sunar. Sitenizin kaynak dosyaları, resimleriniz, videolarınız, veri tabanı gibi bir çok veriniz güvenli olarak depolanır.

Yüksek bant genişliği ve çıkış trafiği değeri ile ihtiyaçlarınız karşılanır. Teknik destek ile sorunlarınıza anında çözümler sunulur. Linux, Windows dahil bi çok işletim sisteminin desteklendiği barındırıcılarımız MySQL, MSSQL, Access gibi veri tabanı yazılımlarını sorunsuz ve güncel bir şekilde çalıştırır.

Kaliteli Hosting Hizmeti

Domain & Hosting Hizmet Planımız

İhtiyaç Belirleme : Sunduğumuz hizmetin maximum kapasitesinin extra %40'ı kadar server tahsis etme ve domain(alan adı) hizmeti verilir.

Opsiyonel : Server hizmeti gereksiniminizi bize ileterek anında arttırabilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz : TozSoft olarak Hizmet verdiğimiz sürece domain ve alan adı hizmetimizden her ne sebeble olursa olsun, extra para alınmaz.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Talebiniz başarıyla gönderildi, en kısa zaman içerisinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçicek

HEMEN TEKLİF ALIN

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında soru ve cevaplarınızı sorabilir, teklif alabilirsiniz

GÖNDER
Bize Ulaşın
İletişim
  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:15 D:124 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr
Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2017 - Toz ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR