Tozsoft Blog

TozSoft Blog yazılarımız ile sizlere sektör ile ilgili güncel konulardan haberler, siteniz için yararlı olabilecek araçların kullanımı, ipuçları,karşılaşabileceğiniz hatalar ile ilgili çözümler, yazılımcılara yönelik alternatif optimizasyon yömtemleri gibi bir çok konuda bilgi alabilir, ileriye yönelik başarılı adımlar atabilirsiniz.

Kartvizit nedir?

 Kartvizit nedir?

Kartvizit, iş hayatımızda sıkça kullandığımız materyallerin başında gelir.Kurumsallığın ilk adımı ve önemli tanıtım aracı olan kartvizitler genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardan oluşur.

Kartvizitler başta kağıt kalitesi olmak üzere ebada ve baskı tekniğine göre çeşitli değişiklikler gösterebilmektedir.Kartvizitin bilinen standart ebadı 8x5cm dir. Bunun nedeni cüzdan ve kartvizitlik gibi eşyalar bu normlara göre ayarlanmıştır, ancak ebat bununla sınırlı değildir tasarıma, malzemeye ve baskı tekniğine uygun olarak istediği özellikte ve ebatta özel kartvizit yaptırmak mümkün, tabi bununla beraber özel olunca maliyette doğru orantıda artmaktadır.

Kartvizit için yaygın olarak kullanılan kağıtlar 240gr fantezi, 350gr kuşe ve 280 gr Amerikan Bristol kağıtlarıdır.Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber kartvizitler

istendiğinde özel olarak plastik (pvc) – ahşap – metal gibi  malzemelere de uyarlanabilmektedir.

 

Kullanım amacı nedir?

Kişilerin öncelikle kendisini tanıtmak amaçlı iş yerindeki pozisyonunu belli eden iletişim bilgileri bulunan ve şirketin logosunu ön plana çıkarmak amacıyla kullanılan bir araçtır.

🎁 E-Ticaret Paketlerimizi
15 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

ÜCRETSİZ DENEYİN

TozSoft

Web Hizmetleri, e-Ticaret Yazılımı, e-Ticaret Danışmanlığı ve e-Ticaret Modül Entegrasyonları İçin Profesyonel Destek

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR