Tozsoft Blog

TozSoft Blog yazılarımız ile sizlere sektör ile ilgili güncel konulardan haberler, siteniz için yararlı olabilecek araçların kullanımı, ipuçları,karşılaşabileceğiniz hatalar ile ilgili çözümler, yazılımcılara yönelik alternatif optimizasyon yömtemleri gibi bir çok konuda bilgi alabilir, ileriye yönelik başarılı adımlar atabilirsiniz.

Broşür Nedir ve Nasıl Tasarlanmalıdır ?

 Broşür Nedir ve Nasıl Tasarlanmalıdır ?

Broşür bir firmanın yaptığı işleri veya verdiği hizmetlerin tanıtımını yapmak için kullandığı en yaygın ve en ekonomik reklam araçlarından biridir.

Broşür yapmış olduğunuz üründen veya vermiş olduğunuz hizmetten çevrenizdeki hedef kitlenizin sizden haberdar olup tercih etmesine sebep olacak ve müşterilerinizle ilk iletişimi sağlayacak bir matbaa ve reklam ürünüdür…

Tanıtmak, sunmak istediğiniz ürünün veya hizmetin tamamını tek bir broşürde tanıta bileceğiniz gibi ayrı ayrı da tanıtma imkanınız bulunmaktadır… El ilanlarından farkı genellikle daha kaliteli kağıt kullanılması, renkli olması ve çok sayfadan  oluşmasıdır.

BROŞÜR TASARLARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

 →  Broşür hazırlanırken ilk olarak broşürün hedef kitlesini veya hedef kitleye verilecek olan bilgiye yada bilgilere dikkat edilmeli
→  Bilginin içeriğine göre broşürün ebadına
→  Broşür ilk görüldüğü anda renk ve yazı karakteri anlaşılır olması
→  İlk bakıldığı anda hedef  kitleye sunduğu  hizmeti, ürünü veya bilgiyi direk on plana çıkaracak şekilde tasarlanmalıdır.

BROŞÜRDE NELER OLMALI?

Broşürde firmanın ürününün veya hizmetinin kısa ve öz bilgileri fiyatları kampanyaları ve firmanızın tanıtımına yardımcı olacak bilgiler olmalıdır.

KISA VE ÖZ OLARAK BROŞÜR ?

Broşür Çeşitli ürün ve hizmet tanıtımında kullanabileceğiniz içeriğinde kısa ürün ve hizmet bilgisi bulunan ayrıca firmanızın iletişim bilgilerini ve ilk planda müşterilerinizin ilgisini çekebilmek açısından maliyeti taşınması ve dağıtlıması açısından kullanabileceğiniz ilk ve en önde gelen reklam aracından biridir.

Profesyonel broşür tasarımı ve sorunsuz broşür basımı için hemen teklif iste butonuna tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF İSTE!

🎁 E-Ticaret Paketlerimizi
15 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

ÜCRETSİZ DENEYİN

TozSoft

Web Hizmetleri, e-Ticaret Yazılımı, e-Ticaret Danışmanlığı ve e-Ticaret Modül Entegrasyonları İçin Profesyonel Destek

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

İletişim

  • Tozsoft Yazılım Elektronik Tasarım Danışmanlık Matbaa İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  • Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. Mall Of Ofis Blok Kat:26 D:174 Başakşehir / İstanbul
  • 0(212) 801 81 00
  • info@toz.com.tr

Sosyal Medyada TozSoft

Sosyal medyada takip edebileceğiniz hesap adreslerimiz.

2020 - TozSoft ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR